DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. martā, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde
1
1

Dagmāra Beitnere-Le Galla aicina Vjetnamas vēstnieku padziļināt sadarbību ekonomikā

FOTO: Ernests Dinka, Saeima

Vjetnama ir Latvijas aktīvākais ekonomiskās sadarbības partneris Dienvidaustrumāzijā. Mums kopā ir jācenšas šo sadarbību arvien attīstīt. Šobrīd, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, varam plānot turpmākās aktivitātes, kuras īstenot pēc pandēmijas, pirmdien, 15.martā, sacīja Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla, attālināti tiekoties ar jauno Vjetnamas Sociālistiskās Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Fandanu Dionu (Phan Dang Duong).

Saeimas priekšsēdētājas biedre kā vienu no būtiskiem resursiem minēja Latvijas ostas, kas var kalpot kā palīgs transporta un loģistikas stiprināšanai. Arī izglītība un tūrisms ir jomas, kurās attīstīt abu valstu sadarbību, sacīja D.Beitnere-Le Galla.

Spriežot par Covid-19 radītajiem izaicinājumiem, Saeimas priekšsēdētājas biedre atzinīgi vērtēja Vjetnamas panākumus pandēmijas ierobežošanā.

Pusēm pārrunājot parlamentāros kontaktus, D.Beitnere-Le Galla sacīja, ka mums ir jāturpina sadarboties visaugstākajā politiskajā līmenī, kā arī minēja, ka Saeimā ir izveidota deputātu grupa sadarbības veicināšanai ar Vjetnamas parlamentu.

Arī vēstnieks pauda gandarījumu par abu valstu diplomātiskajām attiecībām un akcentēja, ka savas kadences laikā kā prioritāti ir izvirzījis Latvijas un Vjetnamas biznesa kontaktu atjaunošanu un tālākās sadarbības padziļināšanu.

F.Dions rezidē Stokholmā, Zviedrijā.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU