DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. martā, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Skolēniem iespēja apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības LKA

Skolēnu brīvlaikā, no 15. līdz 19. martam Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) piedāvā iespēju 10.–12.klašu skolēniem piedalīties pasākumā “Studenta kurpēs”, aicinot apmeklēt vairāk nekā 30 tiešsaistes lekcijas un nodarbības lielā daļā LKA piedāvātajās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās. Vietu skaits lekciju apmeklējumam ir ierobežots, tāpēc skolēni tiek aicināti pieteikties savlaicīgi un ne vairāk kā uz 5 lekcijām! Lekcijām pieteikties iespējams elektroniski, līdz 13.marta plkst. 23.59, aizpildot elektronisko pieteikšanās formu: https://ej.uz/StudentakurpesLKA

Tiešsaistes akcijā "Studenta kurpēs" skolēniem no visas Latvijas nedēļas garumā būs iespēja virtuāli paviesoties LKA un kopā ar studentiem piedalīties studiju procesā: lekcijās, semināros un nodarbībās. Tā būs iespēja iepazīt studiju procesu, studiju programmas un to saturu, LKA studentus un pasniedzējus, kā arī novērtēt savu motivāciju, izvēloties LKA, kā iespējamo studiju vietu nākotnē.

“Studenta kurpēs” jaunieši varēs apmeklēt lekcijas un nodarbības programmas “Mākslas” četrās apakšprogrammās “Kultūras un mākslu studijas”, “Kultūras socioloģija un menedžments”, “Starpkultūru sakari” un “Dramatiskā teātra aktiera māksla”, kā arī programmās “Radošās industrijas”, “Laikmetīgā dejas māksla” un “Audiovizuālā māksla”.

Skolēniem būs iespēja apmeklēt daudzveidīgas teorētiskas un praktiskas lekcijas šādās bakalaura studiju programmās un apakšprogrammās:

  • Radošās industrijas (Pasākumu menedžments un tehniskā producēšana, Ievads studijās un radošajās industrijās, Kultūras menedžments un praktiskā kultūrpolitika, Kultūras mantojums, Kultūras un radošās nozares (Nodarbības tēma: Dizaina izstādes un notikumi Eiropā), Mākslas vēsture un laikmetīgās mākslas tirgus, Kultūras un radošās nozares)
  • Kultūras un mākslu studijas (Pasaules literatūras vēsture, Laikmetīgā literatūra un interpretācijas problēmas, Pasaules mūzikas vēsture un teorija (Nodarbības tēma: Klasicisms), Pasaules mākslas vēsture un teorija, Pasaules literatūras vēsture, Kultūras pasākumu menedžments, Kultūras ekonomikas un uzņemējdarbības pamati, Kino vēsture)
  • Kultūras socioloģija un menedžments (Kultūras ekonomikas pamati, Kultūras mantojums, Pasaules literatūras vēsture, Filozofijas vēsture, Zīmolvedība, Kvalitatīvās pētījumu metodes)
  • Starpkultūru sakari (Valsts studijas, Ievads kultūras menedžmentā, Ievads interkulturālās komunikācijas teorijā (Nodarbības tēma: Svešā izpratnes veidi. Stereotipi un aizspriedumi (pazīmes, rašanās iemesli un funkcijas)), Reģiona studijas)
  • Audiovizuālā māksla (Drāmas teorija, Skatuves un audiovizuālo darbu producēšanas teorija un prakse)
  • Dramatiskā teātra aktiera māksla (Skatuves runa un metodika, Loģika un argumentācija)
  • Laikmetīgās dejas māksla (Joga, Klasiskā deja).

Vairāk par studijām un uzņemšanu LKA: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/vasaras-uznemsana-lka/.

Vairāk par pasākumiem un aktivitātēm LKA studiju interesentiem: https://lka.edu.lv/lv/gribu-studet-akademija/informativie-pasakumi-studiju-interesentiem/.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU