DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. februārī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LTRK Zemgales padomi turpinās vadīt Imants Kanaška

Trešdien, 24.februārī, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Zemgales reģiona padomes (ZRP) sēdes laikā notika LTRK ZRP priekšsēdētāja un viņa vietnieku vēlēšanas. Turpmākos trīs gadus to turpinās vadīt Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Imants Kanaška.

Par LTRK ZRP priekšsēdētāja vietniekiem ievēlēti Vitālijs Upenieks (SIA «Signum»), Pēteris Pošeika (pilnsabiedrība «Rosi 9») un Inga Karlinska (SIA «JK Media group»). Balsojumā lēmums par priekšsēdētāju un viņa vietniekiem tika pieņemts vienbalsīgi, novērtējot komandas līdz šim paveikto uzņēmējdarbības vides stiprināšanā un attīstībā Zemgales un Latvijas mērogā.

«Nākamajos trīs gados vēl vairāk stiprināsim LTRK lomu uzņēmējdarbības attīstībā, akcentējot sadarbības veidošanu ar pašvaldībām un attīstības reģioniem. Rosināsim veidot pašvaldībās uzņēmēju konsultatīvās padomes, kas tiktu iesaistītas uzņēmējiem būtisku jautājumu lemšanā un pieņemšanā. Vienlaikus turpināsim rūpēties par reģionālo uzņēmēju problēmu apkopošanu un to risināšanu, tādējādi palīdzot Latvijai attīstīties vienmērīgāk,» runājot par nākamo gadu uzdevumiem, uzsvēra I.Kanaška.

Jaunievēlēto padomes sastāvu un vadību apsveica arī LTRK prezidents Aigars Rostovskis, uzsverot, ka reģionu uzņēmēji ir aktīvi, turklāt palīdz veidot organizācijas redzējumu par uzņēmējdarbību ārpus galvaspilsētas. To, ka tas ir būtiski, parāda arī LTRK biedru skaita kāpums, piemēram, Zemgalē pērn tas gandrīz dubultojies.

Pēc LTRK ZRP sēdes ar lieldrauga AS «Swedbank» atbalstu trešdien notika arī Zemgales Biznesa diena, kurā tika runāts par uzņēmējiem un uzņēmējdarbībai aktuāliem jautājumiem. Jau gandrīz gadu vairākas ekonomikas nozares ir nonākušas pilnīgi jaunā realitātē, kurā daļa uzņēmumu pārtraukuši darbu, savukārt citi -piedzīvojuši strauju izaugsmi. Psiholoģiskais spiediens ar katru nedēļu palielinās un līdz ar to arī cilvēku neziņa par nākotni, kas atstāj arī ietekmi uz uzņēmējdarbību. Tādēļ rodas jautājums - vai «jaunais normālais» varētu kļūt par ikdienu? Un galvenais - kā turpmāk dzīvot grūti prognozējamā pasaulē un tomēr būt laimīgiem - par spīti visam?

Zemgales Biznesa dienas lektori šīs problēmas apskatīja no dažādiem redzes leņķiem, tajā skaitā – psiholoģiskā aspekta, tādējādi sniedzot praktiskus padomu Biznesa dienas dalībniekiem.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU