DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. februārī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

LTRK un SAKRET uzsāk partnerību uzņēmējdarbības veicināšanai Latvijas reģionos

Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un viens no Baltijā vadošajiem  būvmaisījumu ražotājiem SIA SAKRET uzsāk partnerību uzņēmējdarbības veicināšanai Latvijas reģionos, īstenojot Biznesa klubu pasākumus visos Latvijas reģionos – Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Latgales lielākajās pilsētās –  2021. gadā.

Biznesa klubu pasākumi ir sadarbības un kontaktu apmaiņas platforma Latvijas uzņēmējiem,  kurā notiek diskusijas par aktualitātēm uzņēmējdarbībā ar dažādu nozaru profesionāļiem, valsts un pašvaldību pārstāvjiem,  kā arī tiek apgūtas jaunas zināšanas praktiskos semināros.

Uzņēmēji būtībā ir tautsaimniecības  galvenais dzinējspēks, tāpēc ir nepieciešams veicināt un atbalstīt Latvijas reģionālo uzņēmēju kopā sanākšanu. Lai veicinātu dialogu ar reģionu uzņēmējiem katrā no pasākumiem, SAKRET eksperti dalīsies ar savu redzējumu par tēmām, kas spēj ietekmēt uzņēmējdarbības ilgtspējību un  veicināt biznesa attīstības procesus  labklājības  vektorā , skatoties gan no Latvijas, gan Baltijas perspektīvas.

Jānis Endziņš, LTRK valdes priekšsēdētājs: ”Biznesa klubi reģionos sevi ir jau pierādījuši kā veiksmīgu sadarbības modeli ar vietējiem uzņēmējiem, tādējādi nodrošinot aktīvu biedrības darbību visā Latvijā. SAKRET uzkrātā pieredze gan Latvijas, gan starptautiskajā uzņēmējdarbībā sniegs mums iespēju vēl aktīvāk veicināt uzņēmējdarbības vides pilnveidošanu, kopā radot uzņēmējiem aktuālu saturu, atbalstu un konkurētspēju reģionos.”

Andris Vanags, SAKRET padomes priekšsēdētājs: “Esam gandarīti par LTRK sniegto iespēju dalīties mūsu pieredzē ar citiem uzņēmējiem. Izveidojot Baltijas mēroga ražošanas biznesu un gandrīz 20 gadus strādājot sīvas konkurences apstākļos, mums ir uzkrāta vērtīga pieredze un zināšanas, kas būs noderīgas arī uzņēmējdarbībai reģionos. Ir jāuzsver, ka stipriem maziem un vidējiem uzņēmumiem ārpus Rīgas ir būtiska loma, lai Latvijas ekonomika atgūtos pēc ieilgušās dīkstāves.”

Par Biznesa klubu norisi 2021. gadā

Iecerēts, ka šogad tiks organizēti 34 Biznesa klubi – 10 pasākumi Kurzemē, 9 – Zemgalē, 6 - Vidzemē un 9 Latgales reģionā.  Ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus, patreiz Biznesa klubi notiks tiešsaites platformā. Detalizēta Biznesa klubu programma pirms katra pasākuma būs pieejama LTRK mājas lapā www.chamber.lv, kā arī LTRK un SAKRET sociālo tīklu kontos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU