DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. februārī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

RTU topošos studentus aicina uz Atvērto durvju dienu tiešsaistē

Kādas studiju programmas var apgūt Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem, kādas ir ārpusstudiju iespējas – šos un citus jautājumus topošie reflektanti, viņu vecāki un skolotāji varēs iegūt RTU Atvērto durvju dienā, kas tiešsaistē notiks piektdien, 26. februārī, plkst. 10.00–16.00. Šo pasākumu RTU rīko kā alternatīvu izstādei «Skola», kas tradicionāli notika februāra beigās, taču šogad pandēmijas dēļ ir pārcelta uz vēlāku laiku. Reģistrācija pasākumam – jau no 21. februāra platformā ienac.rtu.lv.

RTU Atvērto durvju diena tiks organizēta pēc izstādes principa – speciāli izstādēm veidotajā interneta platformā ienac.rtu.lv katrai fakultātei būs savs stends, kur varēs iegūt informāciju par visām deviņām RTU fakultātēm – kādas studiju programmas tās piedāvā, kādas ir darba iespējas pēc fakultātes absolvēšanas, kā arī noskaidrot vēl citus apmeklētājus interesējošus jautājumus. Tos varēs uzdot individuālā sarunā jeb čatā ar studentiem un citiem fakultātes pārstāvjiem. Īpašā iespēja – plkst. 14.00–15.00 čatā būs tikai RTU studenti, lai topošie reflektanti brīvā gaisotnē varētu iztaujāt studentus par studiju un ārpusstudiju dzīvi RTU.

Pasākuma dienā, sākot no plkst. 11.00, ir paredzēti dažādi pusstundu ilgi vebināri, kuros varēs uzzināt, kā sagatavoties centralizētajiem eksāmeniem matemātikā, fizikā un ķīmijā, kādi ir RTU uzņemšanas nosacījumi, kādas ir karjeras izvēles iespējas, kā studenti var izmantot RTU Dizaina fabrikas piedāvājumu, piedaloties studentu biznesa inkubatorā un veidojot savu inženiertehnisko ideju prototipus. Savukārt plkst. 15.00 vebinārā būs īpaši gaidīti vecāki, kuriem RTU psiholoģe sniegs padomus, kā atbalstīt savus topošos studentus.

Atvērto durvju dienā aicināti piedalīties arī tie, kuri plāno studēt maģistrantūrā – viņiem būs iespēja uzzināt maģistrantūras programmu piedāvājumu, savukārt tie, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu, varēs iegūt informāciju par nepilna laika studijām.

Interesenti varēs ielūkoties arī RTU reģionālo centru un Rīgas biznesa skolas darbībā un piedāvātajās studiju programmās, kā arī iepazīties ar RTU Inženierzinātņu vidusskolas piedāvājumu.

Tā kā patlaban nav iespējams klātienē paviesoties RTU, Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja ar 360 grādu tūres palīdzību izstaigāt universitātes telpas un apskatīt fakultātes un laboratorijas, kā arī iepazīties ar RTU ārpusstudiju aktivitāšu plašo klāstu, piemēram, uzzināt, ko studenti iegūst, darbojoties Studentu parlamentā, kādas ārpusstudiju aktivitātes piedāvā RTU Sporta un Kultūras centrs, un iegūt informāciju par dzīves apstākļiem RTU dienesta viesnīcās.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU