DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. februārī, 2021
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Sociālās aprūpes centros vakcinēti 455 cilvēki

Saskaņā ar Labklājības ministrijas rīcībā esošo informāciju līdz 12. februāra pēcpusdienai sociālās aprūpes centros (SAC) pret Covid-19 vakcinēti 455 cilvēki. No tiem 308 ir centru klienti, bet 147 darbinieki.

Vakcinācija veikta valsts SAC “Latgale” filiālē “Mēmele” Neretas novadā, valsts SAC “Kurzeme” filiālē “Liepāja” un filiālē “Aizvīķi” Priekules novadā, SAC “Atpūtas” Brocēnu novadā, SAC “Mālpils” Mālpils novadā, SAC “Jaunāmuiža” Krustpils novadā, kā arī daži VSAC “Rīga” darbinieki vakcinēti citās iestādēs.

Kā jau ziņots, sociālajos aprūpes centros (SAC) ir veikti visi nepieciešami sagatavošanās darbi un 10. februārī sākta klientu un darbinieku vakcinācija pret Covid-19.

Labklājības ministre Ramona Petraviča: “Turpinot vakcināciju sociālās aprūpes centros, drīz sāksim tuvoties izejas posmam no Covid-19. Vienlaikus šī procesa efektīva norise ir tieši saistīta ar veiksmīgu Covid-19 izplatības mazināšanas rīcības plāna izpildi aprūpes iestādēs. Tikai pēc vakcinācijas pabeigšanas un vīrusa izplatības apturēšanas varēs domāt par stingro ierobežojumu un drošības pasākumu mīkstināšanu.”

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

6. aprīlī noslēdzās valstī izsludinātā ārkārtējā situācija. Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, pilnvaras turpināt noteikt personu tiesības ierobežojošus pasākumus epidemioloģiskās drošības nolūkos, neizsludinot īpašu tiesisko režīmu, Ministru kabinetam ir deleģējis likumdevējs – Saeima –, pieņemot Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likumu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU