DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. janvārī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Uzņēmējdarbība
1
1

Izsludināts konkurss uz vienu “Rīgas acs” valdes locekļa amatu

Šodien, 29. janvārī “Rīgas satiksme” izsludinājusi konkursu uz vakanto “Rīgas acs” valdes locekļa amatu. Pieteikumu iesniegšanas termiņš – 20. februāris.

 

Plašāka informācija par “Rīgas acs” valdes locekļa amata kandidātam izvirzītajām prasībām pieejama: https://www.rigassatiksme.lv/lv/par-mums/darba-un-prakses-iespejas-vakances/21900/

SIA “Rīgas acs” valdes locekļa kandidātu atlasīs speciāli izveidota Nominācijas komisija, kurā iekļauti “Rīgas satiksmes”, VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs”, Rīgas domes un Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāvji. “Rīgas acs” valdes locekļa kandidātu atlasē un novērtēšanā piedalīsies arī personāla atlases uzņēmums SIA “ASTRAL Executive Search”.

Kā ziņots iepriekš, 2020. gada 10. novembrī notika “Rīgas acs” dalībnieku sapulce, kuras laikā tika veikti grozījumi  uzņēmuma statūtos. Paredzot, ka iepriekš noteikto trīs valdes locekļu vietā uzņēmumu “Rīgas acs” turpmāk vadīs viens valdes loceklis.

Pamatojoties uz Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumā noteikto un saskaņā ar Rīgas domes 2020. gada 21.augusta iekšējiem noteikumiem Nr.4, mazas kapitālsabiedrības valdes sastāvā ir jābūt vienam valdes loceklim. Izmaiņas “Rīgas acs” statūtos tika veiktas, lai izpildītu  Rīgas domes iekšējos noteikumu prasības, kas paredz, ka attiecībā uz meitas sabiedrībām piemērojami tādi paši noteikumi, kā pašvaldības kapitālsabiedrībām, tajā skaitā prasības par valdes locekļu skaitu.

“Rīgas acs” dibināta 2011. gadā un tās galvenās darbības jomas ir sabiedriskā transporta informatīvo sistēmu ieviešana un ekspluatācijas nodrošināšana, citu satiksmes vadības sistēmu ieviešana un ekspluatācijas nodrošināšana, kā arī sabiedrībai noderīgas informācijas un komercinformācijas izvietošanas nodrošināšana sabiedriskā transporta līdzekļu monitoros.

Saziņai ar „Rīgas satiksmi” aicinām izmantot informatīvo tālruni 20361862 vai arī sūtiet e-pastu uz info@rigassatiksme.lv. Tāpat ar uzņēmumu var sazināties sociālā tīkla platformās vai izmatojot mājas lapā www.rigassatiksme.lv esošo sadaļu „Sazinies ar mums”.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU