DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. janvārī, 2021
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: E-vide

VID rīko tiešsaistes semināru par pieteikumu aizpildīšanu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir ieguldījis lielu darbu, lai uzņēmēji iespējami ātri saņemtu Ministru kabineta noteikto atbalstu Covid-19 krīzes pārvarēšanai. Dīkstāves pabalsti un līdzekļi algu subsīdijām tiek izmaksāti operatīvi, taču saistībā ar grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai VID ir konstatējis, ka ļoti daudzos gadījumos uzņēmēju pieteikumi neatbilst Ministru kabineta noteiktajām prasībām.

Lai uzņēmumi nepaliktu bez atbalsta, VID speciālisti jau 310 gadījumos ir palīdzējuši katram konkrētajam uzņēmumam pieteikumu labot un iesniegt vēlreiz. Šāda konsultāciju pieeja ir atbalstoša, taču lēna.

Tāpēc otrdien, šī gada 12.janvārī, plkst.15:00 VID rīko izglītojošu tiešsaistes semināru “Kā pareizi aizpildīt pieteikumu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai”.

Tiešsaistes seminārs būs skatāms šī gada 12. janvārī no pl. 15.00 VID kontā sociālajā platformā “Facebook” un “Youtube”. 

Interesenti var pievienot šo pasākumu savam kalendāram šeit: www.vid.gov.lv / Aktualitātes / Notikumi / “Kā pareizi aizpildīt pieteikumu grantiem apgrozāmo līdzekļu kompensēšanai”.  

Aktuālā informācija par turpmākajiem VID organizētājiem pasākumiem pieejama VID tīmekļvietnes www.vid.gov.lv sadaļā “Notikumu kalendārs”.

Atgādinām, ka, lai palīdzētu pārvarēt Covid-19 infekcijas otro izplatīšanās vilni, krīzes skartajiem uzņēmumiem un iedzīvotājiem – saimnieciskās darbības veicējiem ir pieejams vienreizējs valsts atbalsts – grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas krituma kompensēšanai, ko izmaksā VID. Plašāka informācija par to pieejama VID tīmekļvietnē sadaļā “COVID19/  Grants apgrozāmo līdzekļu plūsmas nodrošināšanai”.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā aicinām zvanīt uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, kā arī uzdot savus jautājumus rakstiski VID Elektroniskajā deklarēšanas sistēmā (EDS) sadaļā “Sarakste ar VID”.  Svarīgi, ka, zvanot uz VID Konsultatīvo tālruni 67120000, ikviens var saņemt arī personificētu konsultāciju, ja vien zvanot pieslēdzas VID EDS un nosauc tur redzamo kodu.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU