DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
01. decembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Latvijas un Uzbekistānas komisiju cīņai pret noziedzību vadīs Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Signe Bole

Otrdien, 1.decembrī, Ministru kabinets apstiprināja jaunu Latvijas pārstāvju grupu Kopīgajā komisijā Latvijas valdības un Uzbekistānas valdības vienošanās par sadarbību cīņā pret organizēto noziedzību, terorismu, nelegālu narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru apriti īstenošanai. Komisiju vadīs Iekšlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Signe Bole.

Tāpat komisijā piedalīsies Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs, citi pārstāvji no Iekšlietu ministrijas, Valsts policijas, Valsts drošības dienesta, Valsts ieņēmumu dienesta, Tieslietu ministrijas un citām tiesībsargājošajām iestādēm.

Pēc  Uzbekistānas puses ierosinājuma, tuvākajā laikā plānots sasaukt komisijas sēdi, kas notiks attālināti videokonferences formātā. Komisijā abu valstu pārstāvju grupas diskutēs par aktuālajiem jautājumiem saistībā ar noziedzību, terorismu un nelegālu narkotisko vielu apriti.

Komisija izveidota saskaņā ar Latvijas un Uzbeksitānas noslēgtu līgumu, kas paredz informācijas apmaiņu, palīdzības sniegšanu noziegumu atklāšanā kā arī darba pieredzes apmaiņu starp valstu tiesībsargājošajām iestādēm. Latvija un Uzbekistāna ir izveidojusi ciešu sadarbību organizētās noziedzības, terorisma, nelegālo narkotisko vielu, psihotropo vielu un prekursoru aprites mērogu un attīstības tendenču pētīšanā kopš 2002. gada.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU