DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
30. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Atjauno Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisijas sastāvu

Pirmdien, 30.novembrī, Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas deputāti atjaunoja pašvaldības Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisiju, par tās priekšsēdētāju nosakot deputātu Miroslavu Kodi, bet par priekšsēdētāja vietnieku deputātu Olafu Pulku.

Komisijā vēl darbosies deputāts Vadims Faļkovs un Valters Bergs, Rīgas domes Satiksmes departamenta Pasažieru pārvadājumu pārvaldes priekšniece Jeļena Gaile, Satiksmes departamenta Direktora biroja vadītājs – direktora vietnieks Jānis Vaivods, Satiksmes departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes priekšniece Rudīte Reveliņa, Satiksmes departamenta Pasažieru pārvadājumu pārvaldes Sabiedriskā transporta un pasažieru komercpārvadājumu nodaļas vadītāja Natālija Mežzīle, Satiksmes departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes Transporta būvju uzturēšanas nodaļas vadītāja Laura Blumberga un Pilsētas attīstības departamenta Pilsētvides attīstības pārvaldes Mobilitātes plānošanas nodaļas galvenā projektu vadītāja transporta plānošanas jomā Evelīna Budiloviča.

Komisijas nolikums un sastāvs tiek regulāri pārskatīts.

Komisijas sastāvs vēl tiks apstiprināts Rīgas domes sēdē.

Pasažieru komercpārvadājumu licencēšanas komisija ir Rīgas domes izveidota institūcija, kas veic pasažieru pārvadājumu licencēšanu Rīgas teritorijā un pārzina pilsētas sabiedriskā transporta maršrutu tīklu, kā arī organizē tajā sabiedriskā transporta pakalpojumus.

Komisijas kompetencē ietilpst lemt par licences pasažieru pārvadājumiem ar autobusiem izsniegšanu, apturēšanu uz laiku vai anulēšanu, lemt par sabiedriskā transporta maršrutu tīkla vai tā grozījumu apstiprināšanu, lemt par Rīgas sabiedriskā transporta maršrutu tīkla maršrutu pieturvietu izvietojumu un nosaukumiem, saskaņot sabiedriskā transporta pakalpojumu tarifu, kā arī izskatīt citus jautājumus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU