DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Rīgas domes Labklājības departamenta pakļautībā esošo iestāžu darbinieki turpinās saņemt piemaksas par darbu Covid-19 apstākļos

Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja trešdien, 25. novembrī, atbalstīja lēmumprojektu par speciālu piemaksu noteikšanu Labklājības departamenta pakļautībā esošo iestāžu darbiniekiem, kuri strādā tiešā saskarē ar Covid-19 slimniekiem vai to kontaktpersonām.

Līdz šim finansējums sociālās nozares darbiniekiem piemaksu nodrošināšanai tika nodrošināts no pašvaldības Rezerves fonda.

Komitejas priekšsēdētājs Viesturs Kleinbergs uzsver, ka šāds lēmums nepieciešams, lai nodrošinātu regulāras piemaksas sociālās nozares darbiniekiem par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos sabiedrības veselības apdraudējuma situācijā saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un seku novēršanu.

Domes lēmumprojektā paredzēts, ka speciālās piemaksas apmērs varēs būt līdz 25 % no darbinieka mēnešalgas un tā izmaksājama proporcionāli nostrādātajam laikam attiecīgajos apstākļos.

Galīgais lēmums par speciālo piemeaksu noteikšanu būs jāpieņem domes sēdē.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU