DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. novembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Aicinām nodarbinātos pieteikties bezmaksas mācībām starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā nodarbinātajiem lielisku iespēju bez maksas apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot jau esošās, mācoties starptautiskajā attālinātās izglītības platformā “Coursera”, kur ir pieejams vairāk nekā 3,8 tūkstoši mācību kursu ap 400 specializācijās.

Bez maksas mācīties un iegūt sertifikātu par “Coursera” kursu pabeigšanu var tad, ja mācībām esat pieteicies un tās uzsācis līdz šī gada 14.decembrim, bet pabeidzis līdz 2021.gada 15.februārim. Elektroniskā pieteikšanās  bezmaksas mācībām platformā “Coursera” notiek NVA vietnē: https://www.nva.gov.lv/lv/apmacibu-platforma-courseraNenokavējiet!

Coursera” mācību programmas ir izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

Kas var pieteikties NVA organizētajām bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera

Pieteikties var nodarbinātais vecumā no 15 gadiem līdz pensijas vecumam, kurš atbilst kādam no šiem kritērijiem:

  • izglītība un prasmes neatbilst darba tirgus prasībām;
  • dzīvesvieta atrodas teritorijā ar zemu ekonomisko aktivitāti;
  • ir noteikta vai prognozējama invaliditāte;
  • ir bijusi pārejoša darbnespēja, kas nepārtraukti ilgusi vismaz četrus mēnešus;
  • ir sasniedzis 50 gadu vecumu;
  • uzteikts darba līgums.

NVA vietnē turpinās arī NVA reģistrēto bezdarbnieku un reģistrēto darba meklētāju elektroniskā pieteikšanās bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā “Coursera”.

Pēc pieteikuma aizpildīšanas dažu dienu laikā uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts “Coursera” uzaicinājums pievienoties, izvēlēties programmu un uzsākt mācības. Atgādinām, ka mācības jāuzsāk līdz šī gada 14.decembrim, bet jāpabeidz līdz 2021.gada 15.februārim.

Izmantojiet NVA piedāvāto iespēju tiešsaistē bez maksas mācīties attālinātās izglītības platformā “Coursera”!

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU