DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. novembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

Latvijas transporta nozares pārstāvji piedalās “Transporta nedēļa 2020” izstādē Maskavā

No š.g. 18. līdz 20.novembrim Latvijas transporta nozares pārstāvji piedalās Maskavā notiekošajā Krievijas transporta nozares nozīmīgākajā ikgadējā pasākumā “Transporta nedēļa 2020”, kura ietvaros notiek transporta nozares izstāde un forums. Latvijas transporta nozari starptautiskajā pasākumā ar vienotu zīmolu VIALATVIA pārstāv Rīgas brīvosta, Liepājas SEZ, Ventspils brīvosta, VAS “Latvijas dzelzceļš”, starptautiskā lidosta “Rīga” un VAS “Latvijas Pasts”.

Akcentējot transporta nozares nozīmīgo lomu mobilitātes nodrošināšanā COVID-19 pandēmijas laikā, “Transporta nedēļas 2020” pasākumi norisinās klātienē. Izstādes 3700 kvadrātmetru lielajā platībā piedalās vairāk nekā 100 dalībnieki, tai skaitā Krievijas federālās aģentūras, valsts korporācijas, privātā biznesa kompānijas, kā arī ārvalstu kompānijas un citas ar transporta jomu saistītas organizācijas.

Latvijas stendā transporta nozari pārstāv Satiksmes ministrijas transporta atašejs Krievijas Federācijā Anna Bacanova un VAS “Latvijas dzelzceļš” pārstāvniecības Maskavā vadītājs Andrejs Bite. Visu izstādes laiku VIALATVIA uzņēmumu pārstāvji interesentiem nodrošina detalizētu informāciju tiešsaistes formātā.

Latvijas stendu 19.novembrī apmeklēja Latvijas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Krievijas Federācijā Māris Riekstiņš. Apmeklējuma laikā tika pārrunātas nozares aktualitātes un Latvijas un Krievijas divpusējās sadarbības jautājumi transporta jomā.

Sadarbības veicināšanai, visiem interesentiem ir nodrošināta iespēja apmeklēt foruma pasākumus  tiešsaistes formātā. Reģistrējoties mājas lapā:   https://transweek2020.ru/ru/reg/, interesenti var piedalīties visos foruma pasākumus. Papildus tam, interesentiem ir iespēja aplūkot izstādes dalībnieku stendu ekspozīcijas: https://online.transweek2020.ru/.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU