DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. septembrī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Aizsardzības ministrs atklās Latvijas Industrijas dienu NATO un ES

Rīt, 10. septembrī, Eiropas Komisijas pārstāvniecībā Latvijā aizsardzības ministrs Artis Pabriks atklās Latvijas Industrijas dienu NATO un Eiropas Savienībā (ES), kurā Latvijas uzņēmēji varēs uzzināt par iespējām piedalīties NATO aģentūru iepirkumos un Eiropas Aizsardzības fonda projektos.

Latvijas Drošības un aizsardzības industriju federācijas un Aizsardzības ministrijas rīkotajā pasākumā uzņēmēji varēs iepazīties ar Eiropas Aizsardzības fonda un Eiropas aizsardzības industrijas attīstības programmas sniegtajām iespējām uzņēmumu konkurētspējas celšanai un NATO aģentūru piedāvātajām iespējām uzņēmumiem. Tāpat pasākumā stāstīs par ES un Latvijas plāniem aizsardzības industrijas un divējāda lietojuma preču ražojošo uzņēmumu atveseļošanai un ilgstspējas sekmēšanai, reaģējot uz Covid-19 pandēmijas radītajiem izaicinājumiem.

Latvijas Industrijas dienā NATO un ES piedalīsies arī Latvijas vēstnieks NATO Edgars Skuja, Latvijas vēstniece ES Sanita Pavļuta-Deslandes, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja pienākumu izpildītājs Andris Kužnieks, pārstāvji no NATO Atbalsta un iepirkumu aģentūras, NATO Komunikāciju un informācijas aģentūras, NATO Inovāciju vienības, Eiropas Komisijas Mobilitātes un transporta ģenerāldirektorāta, Eiropas Komisijas Aizsardzības rūpniecības un kosmosa ģenerāldirektorāta un AS “RB Rail”.

Pasākuma mērķis ir arī sekmēt tīklošanos starp Latvijas drošības un aizsardzības nozares uzņēmumiem  un ekspertiem no Eiropas Komisijas un NATO aģentūrām, tādējādi palīdzot uzņēmumiem iegūt noderīgus kontaktus, uzsākt jaunu vai turpināt esošo sadarbību NATO iepirkumos un citos jautājumos.

Latvijas Industrijas diena NATO un ES kopš 2013. gada ir notikusi Briselē, Beļģijā. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 izplatības mazināšanai, šogad pasākums norisināsies klātienē Rīgā un tiešsaistē.

Informatīvi:

NATO iepirkumu konkursu panākumu atslēga – uzņēmumu neatlaidība un pacietība

www.sargs.lv/lv/uznemejdarbiba-un-inovacijas/2020-02-25/nato-iepirkumu-konkursu-panakumu-atslega-uznemumu 

Aizsardzības industrijas uzņēmumi aicināti reģistrēties NATO standarta pasūtījumu līgumu programmā

www.sargs.lv/lv/uznemejdarbiba-un-inovacijas/2020-03-05/aizsardzibas-industrijas-uznemumi-aicinati-registreties 

Latvija piedalīsies pirmajā Eiropas Aizsardzības fonda projektā

www.sargs.lv/lv/uznemejdarbiba-un-inovacijas/2020-06-25/latvija-piedalisies-pirmaja-eiropas-aizsardzibas-fonda 

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU