DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. septembrī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība
1
1

Notiks OECD ikgadējā izglītības pārskata Latvijas datu prezentācijas pasākums

Trešdien, 2020. gada 9. septembrī, pulksten 13.00 notiks Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) “Education at a Glance 2020”  Latvijas datu prezentācijas pasākums. Tā norisei aicinām sekot līdzi tiešsaistē Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) YouTube kontā.

Pasākumā piedalīsies IZM Profesionālās un pieaugušo izglītības departamenta direktore Rūta Gintaute-Marihina, OECD Izglītības un prasmju departamenta analītiķis Simons Normando (Simon Normandeau) un SIA “Civitta Latvija” eksperts Gatis Bolinskis.

Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji pasākumu aicināti apmeklēt klātienē Latvijas Universitātes un Microsoft Inovāciju centrā, Kalpaka bulvārī 4 (otrais stāvs, ieeja no pagalma), Rīgā, pēc prezentācijām orientējoši plkst 14.30 – iespēja uzdot jautājumus. Dalību lūgums apstiprināt, rakstot uz prese@izm.gov.lv.

Otrdien, 2020. gada 8. septembrī, OECD publicējusi ziņojumu “Education at a Glance 2020” par izglītības rādītājiem OECD valstīs un partnervalstīs. Pārskats sniedz visaptverošu informāciju par visām izglītības pakāpēm un veidiem, sākot no pirmsskolas izglītības līdz augstākajai izglītībai un pieaugušo izglītībai. Šogad pirmo reizi pārskats lielāku uzmanību pievērš profesionālajai izglītībai.

“Education at a Glance” ir pasaulē nozīmīgākais ziņojums par izglītības procesu kvalitāti OECD dalībvalstīs un partnervalstīs. Pārskats sniedz datus par izglītības sistēmu struktūru, finansēm un sniegumu. Ziņojuma informācija ir būtiska nacionālās izglītības sistēmas uzlabošanas darbā, pētniecībā, kā arī izglītības praktiķu darbā.

Latvijas dalība OECD ikgadējā izglītības pārskata sagatavošanā īstenota Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.6.1/16/I/001 “Dalība starptautiskos izglītības pētījumos” ietvaros.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU