DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. augustā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

CSP aptaujā par ceļojumiem varēs piedalīties, izmantojot atpakaļsūtīšanas iespēju

Uz Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) iedzīvotāju aptaujas jautājumiem par atpūtas un darījuma ceļojumiem varēs atbildēt arī, izmantojot CSP uzaicinājuma vēstulē klāt pievienoto aptaujas anketu ar atpakaļsūtīšanas iespēju. Šī aptauja martā pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas tika apturēta un tiek atsākta augustā, papildus atbilžu sniegšanai internetā vai pa telefonu piedāvājot vēl vienu atbildēšanas veidu.

“Šis mums ir jauns interviju iegūšanas veids. 100 aptaujas adresātiem piedāvāsim iespēju kā “vecos laikos” ar roku aizpildīt jau izdrukātu anketu, ielikt to bezmaksas atpakaļsūtīšanas aploksnē un iemest tuvākajā pasta kastītē. Protams, izvēle paliks katra paša ziņā – izmantot šo “vecmodīgo” variantu vai atbildēt internetā vai pa telefonu,  norāda CSP priekšnieces vietnieks Kaspars Misāns.

Kopš marta iedzīvotāju aptaujāšana viņu mājvietās vairs nenotiek, tomēr joprojām turpinās intervijas pa telefonu un elektroniski CSP vietnē e.csb.gov.lv . Reaģējot uz Covid-19 ierobežojumiem, iedzīvotājiem tiek piedāvāts jauns atbildēšanas veids – ar roku aizpildīt CSP uzaicinājuma vēstulē klāt pievienoto aptaujas anketu un izmantot bezmaksas atpakaļsūtīšanas iespēju. Ja respondents nevēlēsies sūtīt pa pastu klātpievienoto aizpildīto anketu, tas varēs atbildēt arī līdzšinējos veidos – aizpildīt anketu tiešsaistē vai zvanīt CSP intervētājam.

Šādas vēstulei klāt pievienotas aptaujas anketas ar atpakaļsūtīšanas iespēju augusta sākumā saņems 100 Latvijas mājsaimniecības. Iegūtā informācija tiks izmantota tikai apkopotā veidā, un CSP garantē iesniegto atbilžu konfidencialitāti. Atpakaļsūtītās aizpildītās anketas pēc datu ievades tiks iznīcinātas.

Ja vēlaties pārbaudīt intervētāja identitāti vai plašāk uzzināt par aptaujas norisi, zvaniet uz bezmaksas konsultatīvo tālruni 80008811 darbdienās no pl. 10.00 līdz 18.00.
Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU