DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. jūlijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Rīgas satiksmes” mājas lapā izveidota jauna sadaļa – Tirgus izpētes un cenu aptaujas

Lai veicinātu atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un tirgus izpētes procesu, kā arī piesaistītu pēc iespējas plašāku pretendentu skaitu, “Rīgas satiksmes” mājas lapā www.rigassatiksme.lv   izveidota jauna sadaļa Tirgus izpētes un cenu aptaujas. 

“Rīgas satiksme” skaidro, ka minētajā sadaļā pieejama informācija par cenu aptaujām līgumiem, kurus plānots slēgt par kopējo summu līdz 42 000 eiro bez PVN pakalpojumiem un precēm līdz 170 000 eiro bez PVN būvdarbiem. Kā arī pieejama informācija par tirgus izpētēm atklātu iepirkumu procedūru dokumentācijas sagatavošanas procesā.

Aicinām ikvienu interesentu sekot līdzi sadaļā izvietotajai informācijai un iesniegt savus piedāvājumus, tādejādi paplašinot konkurenci un veicinot atklātu un caurspīdīgu līgumu slēgšanas un iepirkumu organizēšanas  procesu, nodrošinot pēc iespējas izdevīgāku piedāvājumu saņemšanu.

Lai pilnībā ieviestu IUB prasības “Iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem”, kā arī noteikto kārtību tirgus izpētes veikšanai, slēdzot zemsliekšņa līgumus “Rīgas satiksme” būtiski mainījusi iepirkumu organizēšanas kārtību, samazinot līgumcenu sliekšņus, no kādiem tiek rīkotas atklātas iepirkumu procedūras. Minēto darbību rezultātā tiek nodrošināts caurspīdīgāks iepirkumu process, kā arī plašāks pretendentu loks.

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „twitter”, „facebook”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU