DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
24. jūlijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

“Pasažieru vilciens” iepazīstas ar Igaunijas Elron ritošā sastāva uzturēšanas pieredzi

AS “Pasažieru vilciens” Ritošā sastāva servisa departamenta vadītājs Ingus Caune kopā ar citiem uzņēmuma speciālistiem 22. jūlijā devās vizītē pie Igaunijas pārvadātāja Elron kolēģiem, lai smeltos pieredzi par vilcienu depo darba principiem pēc ritošā sastāva nomaiņas.

Gatavojoties jauno elektrovilcienu saņemšanai 2022. gadā, kā arī plānotajai dīzeļvilcienu parka pakāpeniskai nomaiņai, viens no “Pasažieru vilciena” stratēģiskajiem uzdevumiem ir arī jauna remontu centra izveide, kurā tiks veikta jaunā ritošā sastāva apkope un remontdarbi. Lai šādu projektu realizētu, ir būtiski uzklausīt citu valstu pārvadātāju pieredzi un ieteikumus, lai pieņemtu tādus lēmumus kā, piemēram, par remontu centra telpu atbilstošākajām platībām, par nepieciešamajiem cilvēkresursiem un tehnoloģiskajām iekārtām.

Tikšanās laikā Igaunijas Elron vilcienu depo vadība izrādīja savas darba telpas un labprāt dalījās pieredzē par remontu procesu apgūšanu un organizāciju, kā arī risinājumiem vilcienu ārējai mazgāšanai un iekšējai uzkopšanai, dīzeļvilcienu ekipēšanai ar degvielu un citiem specifiskiem jautājumiem.

“Pasažieru vilciena” speciālisti uzklausīja arī Igaunijas kolēģu ieteikumus par optimālo rezerves vilcienu sastāvu skaitu, palielinoties pasažieru pieprasījumam pēc pakalpojuma pēc jauna ritošā sastāva ieviešanas ekspluatācijā. Lai gan abās valstīs jauno vilcienu ietilpība, to garums un sastāvu skaits būs atšķirīgs, “Pasažieru vilciens” ņems vērā šajā vizītē gūtās atziņas, plānojot jaunā remontu centra izveidi.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU