DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. jūlijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Inese Lībiņa-Egnere Indijas vēstniecei pateicas par aktīvo darbu Latvijā

Latvijas un Indijas attiecības pēdējos gados ir kļuvušas tik piesātinātas kā vēl nekad, un nozīmīga loma tajā ir bijusi vēstniecības aktīvajam darbam un Jūsu personīgajai iesaistei, telefonsarunā ar Indijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieci Moniku Kapilu Mohtu (Monika Kapil Mohta) šodien uzsvēra Saeimas priekšsēdētājas biedre Inese Lībiņa-Egnere. Vēstniece pēc vairāk nekā trīs gadu darba noslēdz savu kadenci Latvijā.

Saeimas priekšsēdētājas biedre un Indijas vēstniece atzīmēja vairākas augsta līmeņa vizītes, kas veicinājušas parlamentāro dialogu starp abām valstīm un paver jaunas iespējas arī abu valstu uzņēmējiem un iedzīvotājiem. Ceram, ka pēc Covid-19 pandēmijas pārvarēšanas Indija un Latvija varēs turpināt aktīvo politisko dialogu, amatpersonām tiekoties arī klātienē, pauda I.Lībiņa-Egnere.  

Sarunas dalībnieces bija vienisprātis, ka Latvijai un Indijai kā demokrātiskām un līdzīgi domājošām valstīm ciešāk jāsadarbojas arī starptautiskajās organizācijās, iestājoties par kopīgām vērtībām un starptautisko saistību ievērošanu uz pasaules politiskās skatuves.

Vēstniece uzteica Latvijas izvēlēto ceļu Covid-19 pandēmijas pārvarēšanā, uzsverot, ka Latvijas modelis var kalpot par paraugu citām Eiropas valstīm.

M.Kapila Mohta vēstnieces amatā Latvijā stājās 2016.gadā un pastāvīgi rezidē Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU