DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. jūlijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Īstenoti angļu valodas profesionālās terminoloģijas kursi Latvijas un Lietuvas robežsargiem

No š.g. 29.jūnija līdz 3.jūlijam Valsts robežsardzes koledžas angļu valodas pasniedzēji sadarbībā ar kolēģiem no Lietuvas Republikas Robežsargu skolas Valsts robežsardzes koledžā īstenoja angļu valodas profesionālās terminoloģijas kursus Latvijas un Lietuvas robežsardzes dienestu amatpersonām.  Mācību kursa mērķis - uzlabot robežsargu angļu valodas zināšanas, kā arī pilnveidot komunikatīvās prasmes, lai veicinātu efektīvu saskarsmi ar kolēģiem no citām Eiropas Savienības valstīm un sadarbspēju Frontex rīkotajās kopējās operācijās uz Eiropas Savienības ārējām robežām.

Mācību kurss norisinājās projekta “Robežsargu komunikācijas prasmju pilnveide angļu valodā” ietvaros, pamatojoties uz 2019.gada 19.decembra granta līgumu Nr.2019/301/TRU ar Eiropas Robežu un krasta apsardzes aģentūru (Frontex). Projekta ietvaros ir plānots izstrādāt specializētu angļu valodas profesionālās terminoloģijas kursu programmu potenciālo Frontex kopējo operāciju dalībnieku angļu valodas zināšanu uzlabošanai, elektroniskos mācību un metodiskos materiālus, rekomendācijas angļu valodas pasniedzējiem efektīvu angļu valodas apmācību organizēšanai un īstenošanai, kā arī īstenot četrus angļu valodas apmācību kursus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU