DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

D. Beitnere-Le Galla pateicas Indonēzijas vēstniekam par ieguldījumu divpusējo attiecību stiprināšanā

FOTO: Ernests Dinka, Saeima

Saeimas priekšsēdētājas biedre Dagmāra Beitnere-Le Galla, pirmdien, 29.jūnijā, attālināti tikās ar Indonēzijas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Radenu Bagas Hapsoro (Raden Bagas Hapsoro), kurš beidz savu četrus gadus ilgo kadenci Latvijā. Saeimas priekšsēdētājas biedre pateicās vēstniekam par rūpīgo darbu, stiprinot Latvijas un Indonēzijas attiecības un sadarbību.

Saeimas priekšsēdētājas biedre pauda gandarījumu par abu valstu aktīvo politisko dialogu un pateicās par vēstnieka personīgo iesaisti vizīšu organizēšanā. Kā akcentēja D.Beitnere-Le Galla, 13.Saeimā ir izveidota deputātu grupa sadarbības veicināšanai ar Indonēzijas parlamentu, kura pērnā gada nogalē Saeimā uzņēma Ziemeļu Sulavesi provinces parlamenta priekšsēdētāja Andreja Angou (Andrei Angouw) vadīto delegāciju.

Pārrunājot abu valstu turpmākos sadarbības virzienus, vēstnieks sarunā īpaši izcēla informācijas un komunikācijas tehnoloģiju, kultūras un farmācijas jomas. Tāpat vēstnieks izteica gandarījumu par Latvijas tūristu augošo interesi par Indonēziju.

Lai stiprinātu Eiropas Savienības un Latvijas ekonomiskās attiecības ar Indonēziju un Dienvidaustrumu Āzijas reģiona valstīm, Latvija atbalsta sarunas par ES un Indonēzijas brīvās tirdzniecības līgumu, sacīja D.Beitnere-Le Galla.

Runājot par aktuālo situāciju pasaulē saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, priekšsēdētājas biedre akcentēja, ka Latvija ir viena no pirmajām valstīm pasaulē, kurā, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, ir izstrādāta mobilā lietojumprogramma “Apturi COVID”, lai ierobežotu vīrusa izplatību.

Indonēzijas vēstnieks rezidē Stokholmā, Zviedrijā, un amatpersonas tikās, izmantojot informācijas un komunikācijas tehnoloģiju sniegtās iespējas.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU