DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
05. jūnijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Ar 25 atbalstītiem projektiem noslēgusies konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” 1. kārta

Sadarbojoties nevaldības organizācijām un Latvijas pašvaldībām, šogad notiks 23 nometnes bērniem un divi pasākumi, kas tiks veltīti Ģimenēm, lēma Sabiedrības integrācijas fonda padome 5. jūnija sēdē.

Projektu īstenošanā sadarbosies nevaldības organizācijas un pašvaldības, lai kopīgi veidotu ģimenēm draudzīgu vidi un iesaistītu tās dažādās sabiedriski nozīmīgās iniciatīvās.

Mazinoties Covid-19 vīrusa izplatībai un ar to saistītajiem ierobežojumiem, šogad, konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros, notiks 23 vasaras un rudens nometnes bērniem. Nometņu norise plānota vairākos Latvijas pašvaldībās, tāpat arī nometņu ilgums ir daudzveidīgs, sākot no vienas dienas līdz pat septiņām dienām.

Atbalstu saņēmuši arī divi projekti, kuru ietvaros tiks īstenotas aktivitātes par godu Ģimenēm un Mātēm.  Latvijā mātes godināšana un Ģimenes dienas svinēšana kļūst arvien lielāku popularitāti.

Programmu “Ģimenei draudzīga pašvaldība” administrē Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk informācijas par apstiprinātajiem projektiem un pieteikšanās iespējām konkrētām nometnēm pēc sadarbības līgumu noslēgšanas un finansējuma piešķiršanas meklējiet tīmekļvietnēs www.vietagimenei.lv vai www.sif.gov.lv.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU