DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
15. maijā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Satiksme

No 16. maija “Pasažieru vilciens” atjauno maršrutu līdz Valgai Igaunijā

Ņemot vērā valdības lēmumu par Baltijas valstu iekšējo robežu atvēršanu un atļauju Latvijas, Lietuvas un Igaunijas valstspiederīgajiem un personām ar uzturēšanās atļaujām brīvi ceļot starp visām trim Baltijas valstīm, AS “Pasažieru vilciens” no sestdienas, 16. maija, atjauno vilcienus maršrutā Rīga-Valga-Rīga, kuri kopš š.g. 17. marta kursēja līdz Lugažiem. 

Vilcieni līdz Valgai un atpakaļ, tāpat kā iepriekš, kursēs divas reizes dienā gan darbadienās, gan brīvdienās. Pirmais vilciens pēc divu mēnešu pārtraukuma pasažierus uz Igauniju nogādās sestdien, 16. maijā, ar atiešanas laiku no Rīgas centrālās stacijas plkst. 10.34. Valgā vilciens pienāks plkst. 13.29. Pasažieriem pēc nokļūšanas Valgā ir iespēja tālāk ceļot uz Tartu vai Tallinu, izmantojot Igaunijas vilcienu operatora Elron pakalpojumus.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienas uz priekšu, jau ietver minētās izmaiņas.

Ceļotājiem ir jāņem vērā, ka katrā Baltijas valstī ir noteikti atšķirīgi ierobežojumi COVID-19 izplatības mazināšanai, tādēļ aicinām pasažierus, kuri plāno doties uz Igauniju, iepazīties un ievērot šajā valstī spēkā esošos noteikumus.

Atgādinām, ka ārkārtējās situācijas laikā aizvien ir spēkā aicinājums pirms katra brauciena izvērtēt tā nepieciešamību un izmantot sabiedrisko transportu tikai būtiskos gadījumos. Pasažieriem vilcienos visu brauciena laiku ir jālieto mutes un deguna aizsegs katra paša un apkārtējo papildu drošībai. Lai samazinātu cilvēkkontaktu, aicinām pēc iespējas izvēlēties vilciena biļetes attālinātu iegādi “Pasažieru vilciena” mobilajā lietotnē vai mājaslapā, tādējādi ietaupot 5% vai 10% no biļetes cenas. Savukārt, pērkot vilciena biļeti vilcienā pie konduktora kontroliera, mudinām pasažierus veikt bezskaidras naudas norēķinus.

Labs saturs
Pievienot komentāru

Covid-19 ierobežojošie pasākumi

 

Līdz 7. februārim valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija.

 

 

 

Tas ir īpašs tiesiskais režīms, kura laikā Ministru kabinets var likumā noteiktajā kārtībā un apjomā ierobežot institūciju, fizisko un juridisko personu tiesības un brīvības, kā arī uzlikt tām papildu pienākumus, lai novērstu valsts apdraudējumu. Saeima var noraidīt pieņemtos valdības lēmumus.

 

Ministru kabineta rīkojums Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu".

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministru kabineta noteikumi Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Visi tiesību akti, kas attiecas uz Covid-19, vienkopus Likumi.lv.

Žurnāla "Jurista Vārds" publikāciju izlase brīvpieejā - cīņas ar pandēmiju juridiskie aspekti.

 


LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU