DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. aprīlī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūra
1
1

Mainīts norises laiks starptautiskajai bērnu un jauniešu mākslas izstādei “Vērtību sakta”

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumu “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, tiek mainīts 10. starptautiskās bērnu un jauniešu mākslas izstādes “Vērtību sakta” darbu iesniegšanas termiņš, kā arī pašas izstādes norises laiks.

Darbus izstādei var iesniegt līdz 18. maijam, bet pati izstādes norise plānota no 2020. gada 1.septembra līdz mēneša beigām – 30. septembrim.

Šīs izmaiņas dod papildus laiku gan tiem, kuri līdz šim vēl nav paspējuši iesaistīties, gan arī tiem, kuri tikai tagad izlems piedalīties.

“Šī laika izaicinājumi atver jauna skatījuma iespējas uz daudzām lietām, varbūt pat plašākam, dziļākam skatījumam uz vērtībām, kas, izturot pārbaudījumu ārkārtas situācijas apstākļos, var iegūt negaidītu un spilgtu izpausmi mākslas darbos. Turpināsim gatavojoties izstādei, jo tieši tagad ir īpaši svarīgi sniegt iespēju bērniem un jauniešiem, lietojot vizuālo valodu, izstāstīt savus vērtību stāstus, apliecināt, ka ir lietas, kas nemainās, kas sniedz prieku, pamatu, uz kura stāvēt, kā arī palīdz atrast jēgu un nozīmi ikkatra dzīves situācijai”, uzsver izstādes organizatori.

Izstāde notiks jaunā mācību gada sākumā, un “Vērtību sakta” var palīdzēt salikt akcentus, kas iezīmēs ceļu jaunajā situācijā.

“Izstādes mākslas darbi varētu kļūt par savdabīgu šī laika liecību, kad esam nostājušies jauna ceļa sākumā. Izveidosim savu vērtību kolekciju, parādīsim to pilsētai un pasaulei”, aicina izstādes koordinatori.

Izstādes nolikums joprojām atrodams mājas lapā https://vertibusakta.lv Papildinformācija pieejama arī sociālā tīkla Facebook kontā - 10. starptautiskā bērnu un jauniešu mākslas izstāde “Vērtību sakta”.

Labs saturs
1
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU