DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
08. aprīlī, 2020
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Izglītojošais TV projekts “Tava klase” iekļuvis visskatītāko TV pārraižu vidū

Jaunais izglītojošais TV projekts “Tava klase” pirmajās darbības dienās ir iekļuvis visskatītāko TV pārraižu vidū. Provizoriskie dati liecina, ka pirmo divu dienu laikā jauno TV projektu vidēji dienā noskatījušies ap 240 000 skatītāju.

Saskaņā ar provizoriskajiem datiem aptuvenais vidējais skatītāju skaits telekanālā ‘’ReTV’’ dienā bijis 100 000 cilvēku, ‘’Sportacentrs.com’’ – ap 80 000 cilvēku, bet vietnē ‘’www.tavaklase.lv’’ – ap 60 000 cilvēku.

Kā liecina vietnes www.tavaklase.lv nodrošinātāja ‘’Telia Latvija’’ veiktā ‘’Google Analytics’’ datu analīze, pirmajās divās dienās jauno TV kanālu skatījās pavisam 69 pasaules valstīs.

Pēc Latvijas visvairāk #tavaklase skatītāju bijis Lielbritānijā, tad ASV, Igaunijā, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā, Īrijā, Somijā. Skatītāju vidū bijuši arī pārstāvji no tādām eksotiskām/attālām valstīm kā Bolīvija, Gvatemala, Peru, Jaunzēlande un citām.

Sākot no rītdienas, 9.aprīļa, vietnē www.tavaklase.lv būs pieejama ne tikai programma (mācību priekšmetu saraksts), bet arī nodarbības tēma un nepieciešamie resursi. Vietnē nospiežot uz attiecīgās mācību stundas, būs redzams pedagoga sagatavotais satura apraksts, nodarbībai nepieciešamie mācību līdzekļi un cita veida informācija.

“Tava klase” satura veidošanā iesaistīti vairāk nekā 70 skolotāju no visas Latvijas. Palīdzību skolotājiem projekta ietvaros ir snieguši vairāki sabiedrībā zināmi cilvēki, dziedātāji un mākslinieki.

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) atgādina, ka “Tava klase” sniedz papildu iespējas skolotājiem diferencēt mācību procesu skolēniem. Tas. kā un cik daudz #tavaklase iekļaut mācību programmā, ir skolas un skolotāju kompetence - #tavaklase nav obligāta.

Tā kā IZM saņem daudz jautājumu un priekšlikumu, vietnē www.tavaklase.lv izveidots speciāls e-pasts tavaklase@tavaklase.lv, kā arī norādīts kontakttālrunis. Savus priekšlikumus un atsauksmes IZM aicina izteikt arī īpaši izveidotajā instagram kontā @tavaklase.

Projektu īsteno IZM sadarbībā ar iniciatīvas grupu “Vecāki par labāku izglītību”, paredzot oriģināla mācību satura izveidi un tā pārraidīšanu bezmaksas televīzijas platformās “ReTV” un “Sportacentrs.com TV”. Projekta tehnoloģiskie partneri ir “Telia Latvija” un “Veset’’, kas nodrošina TV kanālu izspēles pakalpojumus, kā arī apraidi internetā, platformā “tavaklase.lv”.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU