DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. aprīlī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Zemessardzes 1. Rīgas brigāde uzsāk kopīgu apmācību ar Valsts policiju

Šodien, 3. aprīlī Zemessardzes 1. Rīgas brigāde kopā ar Valsts policiju uzsāks apmācību kopīgu patruļu veikšanai, lai nepieciešamības gadījumā sniegtu atbalstu Covid-19 izplatības ierobežošanā.

Zemessardzes 1. Rīgas brigāde ir atsaukusies Valsts policijas aicinājumam apmācīt profesionālā dienesta karavīrus un zemessargus veikt patruļas ar kājām un ar transportu.

Karavīrus un zemessargus Valsts policija apmācīs Rīgā, Jūrmalā, Salaspilī un Olainē. Notiks kopīgas patruļas ar kājām, gan arī pārvietojoties ar specializētu transportu – sešpiedziņu kvadracikliem, un citu tehniku.

Iedzīvotājus lūdzam izturēties ar sapratni un ievērot valstī ieviestos ārkārtas situācijas ierobežojumus. Karavīri un zemessargi izmantos individuālos aizsardzības līdzekļus, ja situācija to pieprasīs.

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā Prasības uzņemšanai.

Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: www. https://www.zs.mil.lv/ vai zvanot uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811.

Labs saturs
Pievienot komentāru

LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU