DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. martā, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Kultūrpolitika

Noteikti uzvarētāji konkursā par vietējā satura raidījumu veidošanu televīzijas bezmaksas zemes apraidē

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) noteikusi uzvarētājus konkursā "Par vietējā satura raidījumu veidošanu 2020. gadā elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē". Konkursa kopējais finansējums bija EUR 250 000

Konkursā "Par vietējā satura raidījumu veidošanu 2020. gadā elektroniskajos plašsaziņas līdzekļos, kas raida televīzijas programmas bezmaksas zemes apraidē" tika saņemti 9 pieteikumi.

Par uzvarētājiem konkursā  noteikti SIA "VIDZEMES TELEVĪZIJA" ar piedāvājumiem "IZŠĶIRTSPĒJA" un "AR KĀJĀM PA MĀJĀM" un AS "TV Latvija" ar piedāvājumiem "Kas te tik laikmetīgs?" un "Globuss".

Noelmts piešķirt SIA "VIDZEMES TELEVĪZIJA" televīzijas raidījuma "IZŠĶIRTSPĒJA" veidošanai finansējumu 79 181,92 euro apmērā, televīzijas raidījuma "AR KĀJĀM PA MĀJĀM" veidošanai finansējumu 42 990,08 euro, AS "TV LATVIJA" televīzijas raidījuma "Kas te tik laikmetīgs?" veidošanai finansējumu 73 830,00 euro un televīzijas raidījuma "Globuss" veidošanai  finansējumu 53 998,00 euro apmērā 2020. gadā.

Konkursa mērķis ir atbalsts komerciālajiem elektroniskajiem plašsaziņas līdzekļiem, kas raida televīzijas programmas zemes apraidē ciparu formātā nekodēta pakalpojuma veidā (bez maksas) visā Latvijas teritorijā, lai nodrošinātu kvalitatīva vietējā satura radīšanu, stiprinot Latvijas informatīvo un kultūrtelpu.

NEPLP ir neatkarīga pilntiesīga autonoma institūcija, kas darbojas, pamatojoties uz Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumu un pārstāv sabiedrības intereses elektronisko plašsaziņas līdzekļu jomā, kā arī uzrauga, lai to darbībā tiktu ievērota Latvijas Republikas Satversme.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU