DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
27. februārī, 2020
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Rīgā norisinās 27. pulkveža O. Kalpaka piemiņai veltītais vingrinājums militāri lietišķajā šaušanā

Rīt, 28.februārī, Rīgā, Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Egils Leščinskis atklās 27. starptautisko pulkveža O. Kalpaka piemiņai veltīto vingrinājumu militāri lietišķajā šaušanā.

Vingrinājuma mērķis ir noskaidrot labākās komandas un individuālos sportistus Zemessardzē, gatavot zemessargus un karavīrus valsts aizsardzībai, kā arī veicināt sadarbību ar citu valstu karavīriem.

Dalībnieki startēs trīs disciplīnās – šaušanā ar dienesta pistoli no diviem stāvokļiem - stāvus un sēdus, ātršaušanā ar dienesta pistoli saskaņā ar Starptautiskās praktiskās šaušanas noteikumiem un šaušanā ar mašīnpistoli no trīs stāvokļiem – guļus, no ceļa un sēdus.

Vingrinājumā piedalīsies visu Zemessardzes bataljonu, Zemessardzes brigāžu štābu un Zemessardzes štāba komandas, kā arī dalībnieki no Igaunijas, Lietuvas, Nīderlandes un Polijas.

Pasākumu organizē Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Studentu bataljons sadarbībā ar Zemessardzes štābu un Latvijas Šaušanas federāciju.

Zemessardze ir lielākā Nacionālo bruņoto spēku struktūra un teritoriālās aizsardzības pamats. Zemessardze dod iespēju pilsoņiem brīvprātīgi kalpot savai valstij, rūpējoties par tās drošību un aizsardzību. Zemessardze ir izaicinājums ikvienam pilnveidot sevi, iegūstot jaunas zināšanas, organizēti un saturīgi pavadīt brīvo laiku.

Zemessardzē uzņem 18 līdz 55 gadus vecus Latvijas Republikas pilsoņus bez sodāmības vai apsūdzībām par nozieguma izdarīšanu. Uz kandidātiem attiecas vairāki citi ierobežojumi, ar kuriem var iepazīties Zemessardzes mājaslapā sadaļā https://www.zs.mil.lv/lv/pievienojies. Lai vienkāršotu pieteikšanos dienestam Zemessardzē un veicinātu atgriezenisko saiti ar iedzīvotājiem, interesenti ir aicināti zvanīt uz Zemessardzes vienoto diennakts tālruņa numuru 1811. Vairāk par dienestu Zemessardzē un bataljonu kontaktinformāciju iespējams noskaidrot Zemessardzes mājaslapā: www. https://www.zs.mil.lv/

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU