DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. decembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tiesās māti par smagu miesas bojājumu nodarīšanu bērnam

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu sievietes apsūdzībā par sava bērna sišanu, kā arī apliešanu ar verdošu ūdeni un atstāšanu bez palīdzības.

Saskaņā ar apsūdzību 2019. gada maijā apsūdzētā, atrodoties savā dzīvesvietā Rīgā, Maskavas ielā, alkohola reibumā, aiz dusmām, ka viņas mazgadīgais bērns varētu būt sabojājis planšetes ekrānu, vairākas reizes viņam sita, kā arī rāva aiz apģērba. Pēc tam apsūdzētā uzvārīja ūdeni un ar to aplēja savu mazgadīgo dēlu, kas viņam radīja apdegumus ar kopējo platību 35%, kas pieskaitāmi smagiem miesas bojājumiem. Pēc miesas bojājumu nodarīšanas apsūdzētā nereaģēja uz sava dēla kliedzieniem un neizsauca medicīnas darbiniekus, atstājot mazgadīgo bez palīdzības.

Persona apsūdzēta pēc Krimināllikuma 174. panta otrās daļas, 125. panta otrās daļas 9. punkta un 141. panta otrās daļas.

Lieta nodota izskatīšanai Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesai.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU