DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. decembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Labklājība

Noskaidroti uzvarētāji pedagogu konkursā par labāko klases audzināšanas stundu

Noslēdzies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīkotais konkurss pedagogiem par labāko klases audzināšanas stundu uzvarētāji. Konkurss tika rīkots kustības “Draudzīga skola” ietvaros un šoreiz tā mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par aktuālajiem jautājumiem skolas un klases vidē (kritiskās domāšanas veicināšana un jēgpilnu lēmumu pieņemšana reālajā un interneta vidē, cieņa un savstarpējo attiecību kultūra utt.) un radīt mācību materiālu, kas būs noderīgs arī citiem kustības „Draudzīga skola” dalībniekiem.

1.-4. klašu grupā žūrija par labāko atzina Rīgas 6. vidusskolas skolotājas Kadrijas Beirotes darbu, bet veicināšanas balvu piešķīra Vaivaru pamatskolas skolotājai Baibai Dzenei. 5.-9. klašu grupā uzvarēja Bauskas sākumskolas pedagoģes Sanitas Anspokas konkursam iesūtītais darbs, bet veicināšanas balvu izcīnīja Bauskas Valsts ģimnāzijas skolotāja Ināra Graudiņa. Savukārt vidusskolu un profesionālās izglītības skolu grupā uzvarējis Aglonas vidusskolas skolotājas Valentīnas Ondzules darbs. Arī šajā grupā žūrija piešķīra veicināšanas balvu – tā tika Krāslavas Valsts ģimnāzijas pedagoģes Lienes Andžānes klases audzināšanas stundas aprakstam.

Konkursa uzvarētāji saņems iespēju apmeklēt kultūras un izklaides pasākumus.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU