DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
13. decembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

Tiesās par slepkavības atbalstīšanu

Ogres rajona prokuratūras prokurore tiesai nodevusi krimināllietu, kurā pie kriminālatbildības saukta sieviete par slepkavības atbalstīšanu 2009. gadā. Noziedzīgais nodarījums atklāts 2017. gadā, kad otrs no slepkavības izdarītājiem zvanījis Valsts policijai.  

2009.gada 30. augustā nežēlīgi tika noslepkavota Ogres novada pašvaldības aģentūras “Mālkalne” darbiniece. 2017. gadā Valsts policijai zvanīja un uz iespējamajiem slepkavības izdarītājiem norādīja kāda persona, kas pēc tam izdarīja pašnāvību. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā noskaidrojās, ka zvanītājs un viņa noradītā persona abi kopā noslepkavoja savu toreizējo priekšnieci. Viņi esot ieradušies pie cietušās, vīrietis vairākas reizes viņu sadūris, kā arī iesitis ar āmuru pa galvu. Cietusī mira notikuma vietā.

Persona apsūdzēta pēc Krimināllikuma 20.panta ceturtās daļas un 116.panta (Krimināllikuma redakcija, kas bija spēkā līdz 2011.gada 1.oktobrim).

Lieta nodota izskatīšanai Zemgales rajona tiesai Ogrē.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU