DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
26. novembrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Finanses

Izsludina 4 konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina četrus konkursus par finansiālu atbalstu sporta sacensību organizēšanai, tajā skaitā bērnu un jauniešu, tautas sporta, starptautiski nozīmīgu sacensību, kā arī Pasaules un Eiropas čempionātu organizēšanai Rīgā.

“Starptautisku un nozīmīgu sacensību finansēšanas konkursu” rīko, lai veicinātu starptautisku un pilsētai nozīmīgu sacensību norisi Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un nodarbojas ar sacensību organizēšanu, piemēram Baltijas čempionātus, starptautiskas un nozīmīgas sacensības, kas iekļautas dažādos sacensību kalendāros. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037437  vai e-pastu agnese.karklina@riga.lv

Savukārt “Tautas sporta sacensību finansēšanas konkursu” organizē, lai sekmētu rīdzinieku fiziskās aktivitātes un piesaistītu iedzīvotājus sporta nodarbībām, kā arī lai sekmētu tautas sporta sacensību norisi galvaspilsētā. Konkursā aicina piedalīties sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā un ir tiešie sacensību organizatori. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245 vai e-pastu anrijs.lusis@riga.lv.

“Bērnu un jauniešu sacensību finansēšanas konkursu” rīko, lai nodrošinātu un sekmētu bērnu un jauniešu sacensību organizēšanu Rīgā. Konkursā aicinātas piedalīties nevalstiskās sporta organizācijas, kas savu darbību veic Rīgas pilsētā. Papildinformācija pieejama pa tālruni: 67105352 vai e-pastu kristine.barona@riga.lv.

“Pasaules un Eiropas čempionātu sacensību finansēšanas konkursu”, lai sekmētu pasaules un Eiropas čempionātu finālsacensību norisi Rīgā. Tajā var piedalīties Latvijā atzītās Nacionālās sporta federācijas, kas ir tiešie sacensību organizatori. Papildinformācija pieejama pa tālruni 67037245 vai e-pastu anrijs.lusis@riga.lv.

Konkursu nolikumi un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.sports.riga.lv sadaļā “Finansēšanas konkursi”. Pieteikumi, atbilstoši nolikuma prasībām, jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5 līdz 17.decembra plkst. 12.00 vai organizācijas paraksttiesīgās personas parakstītu jānosūta elektroniski uz e-pasta adresi iksd.sportjaun@riga.lv.

Konkursa dalībniekiem būs iespēja ierasties uz informatīvu sanāksmi, kurā varēs saņemt detalizētāku skaidrojumu par pieteikumu aizpildīšanas kārtību. Sanāksme notiks 3.decembrī plkst. 14.00 Rīgas Kongresu nama 214. telpā. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU