DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
17. novembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Valsts prezidents pateicas NVO par darbu sabiedrības kopējam labumam

FOTO: Ilmārs Znotiņš, VPK

Valsts prezidents Egils Levits šodien Rīgas pilī tikās ar vairākām nevalstiskajām organizācijām (NVO), lai uzklausītu to darbības aktualitātes. Dažādas NVO izrādīja interesi tikties ar Valsts prezidentu un izrunāt savas darbības aktuālos jautājumus.

Šodien Rīgas pilī ieradās tās NVO, kuru pamatdarbība saistīta ar ģimenes politikas un bērnu tiesību jautājumiem, kā arī sieviešu tiesību aizsardzību. Valsts prezidents tikās ar šīs jomas NVO pārstāvjiem, aptverot sarunā šo NVO daudzveidību un uzklausot to viedokļus

Valsts prezidents apspriedās ar pārstāvjiem no biedrībām “Marta”, “Papardes zieds”, “Biedrība ģimenes atbalstam “Tēvi””, lesbiešu, geju, biseksuāļu, transpersonu un viņu draugu apvienības “Mozaīka”, Latvijas SOS bērnu ciemata asociācijas, kustības “Dzīvesbiedri”.

Prezidentam notika saruna arī ar pārstāvjiem no biedrībām “Asociācija Ģimene”, “Vecāku Alianse”, “Universum”, “Krīzes grūtniecības centrs”, Latvijas evaņģēliski luteriskā Baznīcas diakonijas centra, ar juristi Ingu Biti un Rīgas Svētās Vecās Ģertrūdes baznīcas mācītāju Kristu Kalniņu.

Valsts prezidents augsti vērtēja NVO ieguldījumu šo sabiedrībai būtisko jautājumu risināšanā un personu brīvprātīgo darbu, kas kalpo kopējam labumam, kā arī pauda cieņu demokrātiskai sabiedrībai raksturīgo viedokļu daudzveidībai šajos jautājumos.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU