DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
29. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas

R. Kronbergs dalās pieredzē ar Horvātiju par Latvijas prezidentūru ES Padomē

Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs no 28. oktobra līdz 29. oktobrim darba vizītē apmeklēja Horvātijas Tieslietu ministriju, lai veidotu ciešāku sadarbību tieslietu nozarē un dalītos pieredzē ar Horvātijas Tieslietu ministriju par Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē 2015. gadā.

Vizītes ietvaros Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs tikās ar Horvātijas Tieslietu ministrijas valsts sekretāru Juro Martinoviču (Juro Martinović), kurš izteica pateicību Latvijas Tieslietu ministrijai par līdz šim sniegto atbalstu, gatavojoties prezidentūrai Eiropas Savienības Padomē. Horvātijas Tieslietu ministrija 2020. gadā būs prezidējošā valsts Eiropas Savienības Padomē.

Apmeklējot Horvātijas reģiona ieslodzījuma vietu, Tieslietu ministrijas valsts sekretārs Raivis Kronbergs atzinīgi novērtēja Horvātijas Tieslietu ministrijas progresu attiecībā uz probācijas dienesta un ieslodzījuma sistēmas attīstību, iegūstot Latvijas pieredzi elktroniskās uzraudzības ieviešanā.

2018. gadā starp Latvijas Republikas Tieslietu ministriju un Horvātijas Republikas Tieslietu ministriju tika parakstīts saprašanās memorands, kas paredz ciešāku sadarbību starp abu valstu ministrijām un pieredzes apmaiņu tiesu sistēmas modernizācijā, tiesu darba efektivitātes paaugstināšanā, tiesnešu un tieslietu speciālistu apmācībā, e-tiesiskuma sekmēšanā, bezmaksas juridiskās palīdzības jomā, tai skaitā kompetento personu izglītībai un apmācībai, kvalitātes nodrošināšanas mehānismā, kā arī probācijas un ieslodzījuma vietu sistēmas efektīvā pārvaldībā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU