RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Valsts robežsardzes čempionāts turpinās ar sacensībām tuvcīņā

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Turpinoties Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) 2019.gada čempionātam, š.g. 18.oktobrī Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk – VRK) Profesionālās un taktiskās apmācības centrā norisinājās sacensības tuvcīņā, kurās savā starpā sacentās labākie VRS teritoriālo pārvalžu un VRK tuvcīņas speciālisti.

Saskaņā ar sacensību nolikumu, dalībnieki vispirms demonstrēja savas prasmes tuvcīņas paņēmienu pārvaldīšanā. Tad otrajā kārtā norisinājās cīņas pēc Karatē – Do noteikumiem, izmantojot aizsarglīdzekļus.

Pēc tuvcīņas paņēmienu paraugdemonstrējumiem vīriešu grupā 1.vietu ieguva Iļja Kudrjavcevs (VRS Aviācijas pārvalde), 2.vietu – Andrejs Isakovs (VRS Daugavpils pārvalde) un 3.vietu – Rafails Činikailo (VRS Daugavpils pārvalde).

Čempionāta ietvaros atsevišķi tika organizēta arī sieviešu spēkošanās absolūtajā svara kategorijā un tikai tuvcīņas paņēmienu demonstrēšanā, kur 1.vietu ieguva Marija Kintija Lagune (VRK), 2.vietu – Agnese Japiņa (VRK) un 3.vietu – Elīna Ruško (VRK).

Spēkošanās vīriešu grupā norisinājās šādās svaru kategorijās: 70, 75, 80, 85, 90, 95 un virs 95 kg, kur spēcīgākie bija:

• svara kategorijā līdz 70 kg: 1.vietu izcīnīja Vladislavs Baranovs (VRK) un 2.vietu – Elvis Poikāns (VRK);
  • svara kategorijā līdz 75 kg: 1.vietu izcīnīja Jānis Stepiņš (VRK), 2.vietu – Valdis Bernatovičs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Oskars Stačs (VRS Viļakas pārvalde);
  • svara kategorijā līdz 80 kg: 1.vietu izcīnīja Andrejs Isakovs (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Rafails Činikailo (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Konstantīns Korklis (VRS Ludzas pārvalde);
  • svara kategorijā līdz 85 kg: 1.vietu izcīnīja Leonīds Kučinskis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Sergejs Ivanovs (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Vladislavs Agafonovs (VRS Ludzas pārvalde);
  • svara kategorijā līdz 90 kg: 1.vietu izcīnīja Iļja Kņazevs (VRS Ludzas pārvalde), 2.vietu – Andrejs Mašņikovs (VRS Viļakas pārvalde), 3.vietu – Jānis Gorodničijs (VRS Viļakas pārvalde);
  •  svara kategorijā līdz 95 kg: 1.vietu izcīnīja Mihails Čemis (VRS Daugavpils pārvalde), 2.vietu – Dmitrijs Glods (VRS Daugavpils pārvalde), 3.vietu – Aigars Cīrulis (VRS Viļakas pārvalde);
  • svara kategorijā virs 95 kg: 1.vietu izcīnīja Iļja Kudrajvcevs (VRS Aviācijas pārvalde), 2.vietu – Jānis Siliņš (VRS Ventspils pārvalde), 3.vietu – Pāvels Rogožins (VRS Daugavpils pārvalde).

Komandu kopvērtējumā 1.vietā ierindojās VRS Daugavpils pārvaldes komanda, 2.vietā – VRK komanda un 3.vietā – VRS Viļakas pārvaldes komanda.