DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Drošība

Ārvalstu aizsardzības atašejus informē par drošības politikas aktualitātēm

FOTO: Armīns Janiks AM

Šodien, 10. oktobrī, Aizsardzības ministrijā notika tikšanās ar Rīgas Aizsardzības atašeju asociācijas pārstāvjiem, lai ārvalstu aizsardzības atašejus informētu par drošības politikas aktualitātēm.

Tāpat darbam Latvijā akreditētie ārvalstu atašeji šodien apmeklēja Nacionālo bruņoto spēku  Nodrošinājuma pavēlniecību, lai iepazītos ar vienības uzdevumiem.

Nodrošinājuma pavēlniecība ir izveidota 2001. gada 1.februārī ar mērķi radīt NATO prasībām atbilstošu Nacionālo bruņoto spēku nodrošinājuma sistēmu, centralizējot nodrošinājuma funkciju izpildi,  kā arī nodrošinājuma sistēmas, struktūras, darbības un ekipējuma savietojamību ar NATO, liekot uzsvaru uz Latvijas nacionālo resursu ekonomisku un mērķtiecīgu izmantošanu. Nodrošinājuma pavēlniecības galvenie uzdevumi ir Nacionālo bruņoto spēku vienību nodrošināšana ar uzdevumu izpildei nepieciešamajiem materiāli tehniskajiem līdzekļiem un visa veida pakalpojumiem. Nodrošinājuma pavēlniecības devīze ir “Mēs nodrošinām uzvaru”.

Rīgas aizsardzības atašeju asociācija ir visu Latvijā akreditēto atašeju organizācija. Organizācijas mērķis ir atbalstīt aizsardzības atašeju aktivitātes, sniegt informāciju asociācijas dalībniekiem par gaidāmajām aktivitātēm un notikumiem. Asociācija aktīvi sadarbojas un koordinē sadarbību ar Aizsardzības ministriju.

Ārvalstu aizsardzības atašeju uzdevums ir veicināt un sekmēt divpusējo sadarbību starp pārstāvēto valsti un Latviju.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU