DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
10. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļa – ar jauniem spēkiem uzlabotās telpās

Kuldīgas slimnīcas dzemdību nodaļa ar jauniem spēkiem un atjaunotās telpās atsākusi darbu. “Esam enerģijas un prieka pilni atkal uzņemt pacientus. Dzemdību nodaļā no 1. oktobra piedzimuši jau 12 mazuļi – 9 meitenītes un trīs puisīši,” informē dzemdību un ginekoloģijas nodaļas vadītāja Natālija Gailīte.

Nodaļā veikti dezinfekcijas pasākumi un kosmētiskais remonts mazajā dzemdību zālē – atjaunotas flīzes, nokrāsotas sienas un griesti, atjaunotas visas nodaļas durvis, kā arī vecā plauktu sistēma nomainīta pret jaunu. No oktobra sākuma darbu turpina arī personāls, kurš bija devies atvaļinājumā vai atradās prombūtnē slimības dēļ. N. Gailīte pastāstīja: “Nodaļas komanda ir kā ģimene, kurā viens otru atbalsta. Grūtības tikai stiprina un dod motivāciju būt vēl labākiem. Ikviens speciālists strādā, lai sniegtu kvalitatīvākos pakalpojumus jaunajām ģimenēm un radītu ērtu vidi, kurā mazulis jūtas gaidīts.”

N. Gailīte arī informēja, ka Kuldīgas slimnīcā darbu no septembra uzsākuši vairāki ārsti – sertificēti dzemdību speciālisti – ginekologi Sergejs Tarasovs un Jurģis Vītols, kuri strādā diennakts dežūrās un pieņem ambulatori pēc pieraksta, sertificēta dzemdību speciāliste – ginekoloģe, 4. kursa rezidente Lāsma Bidiņa, kā arī ginekoloģe, dzemdību speciāliste – rezidente un pieredzējusi dūla Katrīna Puriņa-Liberte, kura Kuldīgas slimnīcā strādā par ginekoloģijas stažieri.

Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļas galvenais uzdevums ir sniegt kvalitatīvu pirmsdzemdību, dzemdību un pēcdzemdību palīdzību. Šajā gadā līdz septembrim Kuldīgas slimnīcas Dzemdību nodaļā piedzimuši 377 bērniņi, kas ir tikpat, cik pērn šādā pašā laika posmā, un 12 mazuļi no 1. līdz 9. oktobrim.

 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU