DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
09. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

A. Rostovskis ievēlēts EUROCHAMBRES Direktoru padomē un Budžeta komitejā

Trešdien, 9.oktobrī, Itālijas galvaspilsētā Romā notika Eiropas lielākās uzņēmēju biedrības, kas apvieno 20 miljonu uzņēmumu, EUROCHAMBRES prezidenta, viņu vietnieku un komiteju vadītāju vēlēšanas, kur Latvijas lielākās uzņēmēju biedrības Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidents Aigars Rostosvkis tika ievēlēts direktoru padomē un Budžeta komitejā.

Par EUROCHAMBRES prezidentu ar 61 no 75 balsīm uz otro termiņu ievēlēja austrieti Kristofu Leitlu (Kristoph Leitl), savukārt par viņa vietniekiem kļuva čehs Vladimirs Dlouhi (Vladimir Dlouhy), zviedru Stefanu Muhleru (Stephan Muchler) un īru Ianu Talbotu (Ian Talbot).

LTRK prezidenta A.Rostovskis ievēlēts direktoru padomē, kur darbosies 26 dažādu valstu pārstāvji, savukārt Budžeta komitejā, kur kopumā ir 17 locekļi, galvenais uzdevums ir organizācijas budžeta veidošana. Komitejas vadītājs tiks vēlēts pirmajā sēdē.

“LTRK darbs ir novērtēts ļoti augstā līmenī, dodot iespēju būt nozīmīgā amatā vislielākās uzņēmēju biedrības Eiropā EUROCHAMBRES padomē. Esmu pārliecināts, ka mums, uzņēmējiem, ir iespēja ietekmēt nākotnes ekonomikas attīstību un politiskos procesus, ja apvienojamies un ejam ar saviem ierosinājumiem un viedokli kopā,” saka LTRK prezidents A.Rostovskis.

EUROCHAMBRES apvieno 46 Eiropas valstu Tirdzniecības un rūpniecības kameras, tostarp LTRK, un atbalsta savus biedrus jeb Eiropas uzņēmējus, kā arī to centienos radīt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Eiropas ekonomiskajā zonā. Organizācija apvieno vairāk nekā 20 miljonus uzņēmēju.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU