DIENASKĀRTĪBĀ
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
03. oktobrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina darbā vecāko ainavu arhitektu

Publicēts pirms 4 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina darbā uz nenoteiktu laiku vecāko ainavu arhitektu.

Galvenie darba pienākumi:

  1. Saskaņot reklāmas un reklāmas objekta projektus, dot piekrišanu par reklāmas vai reklāmas objekta, tostarp priekšvēlēšanas aģitācijas materiālu izvietošanu uz pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma;
  2. Saskaņot ēku numerācijas zīmju un ielu (laukumu) nosaukumu norādes dizainu un izvietošanas vietu;
  3. Sniegt priekšlikumus pilsētas noformējumam un noformējumu dažādos pasākumos un objektos.

 Prasības pretendentiem:

  1. Augstākā vai profesionālā vidējā izglītība, ainavu arhitektūras, vides mākslas, dizaina vai līdzīgā studiju programmā.
  2. Zināšanas par  pilsētas vides estētiskās un mākslinieciskās kvalitātes nodrošināšanu atbilstoši pašvaldības funkcijām un normatīvo aktu nosacījumiem.
  3. Profesionālā pieredze telpiskās vides veidošanā  jautājumos, pilsētas vides estētiskās un mākslinieciskās kvalitātes attīstības plānošanas koordinēšanā.
  4. Iemaņas darbā ar datoru, biroja programmatūru un biroja tehniku;
  5. Prasme dokumentu un normatīvo aktu sagatavošanā;
  6. Vēlme radoši strādāt komandā un prasme organizēt darbu;
  7. Laba komunikācijas un argumentācijas prasme;
  8. Augsta atbildības izjūta un spēja strādāt kolektīvā;
  9. Pašiniciatīva un spēja piedāvāt problēmsituāciju risinājumus;

 Piedāvājam:

  1. Stabilu, atbildīgu un interesantu darbu;
  2. Iespēju pilnveidot profesionālo pieredzi;
  3. Profesionālus un pretimnākošus kolēģus;
  4. Sociālās garantijas un stabilu atalgojumu 1000 eiro apmērā

Pieteikumu (motivācijas vēstuli un CV) iesniegt Vienas pieturas aģentūrā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī vai sūtīt elektroniski pa e-pastu: pasts@jekabpils.lv

Tālrunis informācijai 65283886

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka jūsu pieteikumos norādītie personas dati tiks apstrādāti saskaņā ar Jēkabpils pašvaldības privātuma politiku.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI