DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
23. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts vērtības

Fotokonkurss “Varoņu spēks”

Līdz 4.oktobrim pagarināts fotokonkursa “Varoņu spēks” darbu iesūtīšanas termiņš. Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem. Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu patriotismu, piederību savai valstij, kā arī radošumu.   

Fotokonkurss veltīts Latvijas armijas dibināšanas 100.gadadienai un Lāčplēša dienai, un jaunieši aicināti paša uzņemtā fotogrāfijā atainot savu varoni un tā spēku, veicot varoņdarbus mūsu valsts un līdzcilvēku labā. 

Fotokonkursu organizē Saeima, un to rīko Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Jaunsardzes centru. 

Katrs konkursa dalībnieks var iesniegt ne vairāk kā trīs digitālas fotogrāfijas, katrai no tām norādot nosaukumu. Pēc izvēles iespējams pievienot darba aprakstu, kas nepārsniedz 300 rakstu zīmes. 

Darbu vērtēšanā ņems vērā dalībnieka radošo ideju, ieguldītā darba apjomu, oriģinalitāti un fotogrāfiju māksliniecisko kvalitāti. 

Desmit labākos darbus iekļaus izstādē, kuru atklās Saeimas namā šī gada 7.novembrī. Konkursa uzvarētāji varēs apmeklēt NBS Jūras spēku Patruļkuģu eskadru, doties ekskursijā pa Saeimas namu, kā arī viesoties Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā. Pārsteiguma balvas saņems arī skolotāji, kuri mudinājuši savus audzēkņus piedalīties konkursā. 

Uzvarētāju fotogrāfijas publicēs Saeimas, NBS, Jaunsardzes centra tīmekļa vietnēs un sociālajos tīklos. 

Darbi līdz 4.oktobrim jāsūta uz e-pastu konkurss@saeima.lv, savukārt rezultāti tiks paziņoti 18.oktobrī.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU