DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. septembrī, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Tieslietas
2
2

“Latvijas Vēstnesī” izsludina divus likumus

Šorīt klajā nācis oficiālā izdevuma “Latvijas Vēstnesis” papildu laidiens, kurā Valsts prezidents izsludinājis divus likumus.

Valsts prezidents Egils Levits 20.septembrī “Latvijas Vēstnesī” (20.09.2019., Nr.192A)  izsludinājis divus likumus, kas Saeimā pieņemti 19. septembrī:

“Latvijas Vēstnesis” iznāk katru darbdienu un, ja nepieciešams, arī brīvdienās. Tā saturs iedzīvotājiem pieejams uzreiz pēc pusnakts vietnē vestnesis.lv. Iespējamas arī situācijas, kad konkrētā datumā iznāk divi laidieni, piemēram, nodrošinot operatīvu informācijas pieejamību vai steidzamības gadījumos.

Oficiālā izdevuma laidienus numurē gada ietvaros. Tajā pašā dienā izdotu papildu laidienu apzīmē, tā numurā ietverot secīgu latīņu alfabēta burtu. Iekavās var norādīt visu laidienu kopskaitu, t.sk. iekļaujot arī tos laidienus, kas izdoti drukas formātā līdz 2012.gada nogalei.

Šodienas izdevuma laidiena numurs:

20.09.2019., Nr. 192

https://www.vestnesis.lv/laidiens/2019/09/20/nr/192

Šodienas izdevuma papildu laidiena numurs:

20.09.2019., Nr. 192A

https://www.vestnesis.lv/laidiens/2019/09/20/nr/192A

Par oficiālo izdevēju “Latvijas Vēstnesis”

Oficiālais izdevējs “Latvijas Vēstnesis” kā valsts, pilsoniskās un tiesiskās informācijas platforma nodrošina - oficiālo publikāciju (vestnesis.lv), tiesību aktu pieejamību (likumi.lv), to skaidrošanu (lvportals.lv) un diskusiju tiesiskai domai un praksei (žurnāls “Jurista Vārds”, juristavards.lv).

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU