DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
19. septembrī, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Ekonomika

Tuvojas Ziemeļeiropā lielākais studentu biznesa iespēju festivāls - ICEBREAKERS'19

4. oktobrī Latvijas Universitāte (LU) organizē lielāko studentu Biznesa iespēju festivālu Ziemeļeiropā - ICEBREAKERS'19.Uz divām skatuvēm LU Zinātņu mājā uzstāsies globālo uzņēmumu pārstāvji (WIX.com,RevolutCognizant u.c.) un vietējās startup zvaigznes (Printful, Anatomy Nextsolfeg.io), stāstīdami par nākotnes profesijām, tehnoloģiju attīstību un praktiskām iespējām biznesa un inovāciju radīšanai. Finālā jauniešiem būs iespēja prezentēt savas biznesa idejas festivāla žūrijai un cīnīties par 10 000 EUR grantu savas idejas realizēšana.

Plānots, ka pasākumā jaunuzņēmējus un biznesa entuziastus uzrunās arī Latvijas Republikas Prezidents Egils Levits, sniedzot savu redzējumu par Latvijas studentu uzņēmējdarbības nākotni. Uzreiz pēc atklāšanas festivāla dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus Valsts prezidentam un Latvijas lielāko augstskolu rektoriem un ministriju pārstāvjiem.

LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes dekāns prof. Gundars Bērziņš par ICEBREAKERS’19: “Pastāv trīs iespējas, kā dzīves laikā varam mācīties – apgūt teorētiskās zināšanas, mācīties no savas vai mācīties no labāko pieredzes. Mūsdienās lielākos un noturīgākos panākumus gūst tie, kas spēj apvienot visas trīs lietas. ICEBREAKERS ir ne tikai iespēja satikt līdzīgi domājošos, bet arī unikāla iespēja mācīties no labākajiem un uzkrāt pieredzi, testējot savas biznesa idejas.”

RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna: “Uzņēmība ir būtiska ne tikai tiem studentiem, kuri plāno uzsākt savu biznesu. Radīt jaunas idejas, uzņemties atbildību par komandu un kvalitatīvi novest iesākto līdz galam ir svarīgi jebkurā profesijā. Festivālā ICEBREAKERS studenti uzzinās jaunās iespējas iesaistīties projektos, kurus universitātes realizē kopā ar uzņēmējiem. Tas viņiem ļaus iegūt nepieciešamās iemaņas gan lai veidotu savu uzņēmumu vai izstrādātu jaunu produktu, gan arī lai nākotnē veiksmīgāk konkurētu darba tirgū.”

Plānots, ka ICEBREAKERS’19 pulcēs ap 1000 uzņēmējdarbībā un inovācijās ieinteresētus jauniešus, kuriem būs iespēja ne vien klātienē satikt Latvijas un Eiropas startup community galvenos spēlētājus, bet arī festivāla EXPO zonā iegūt praktisku informāciju biznesa un inovāciju radīšanai, satikt potenciālos darba devējus un sadarbības partnerus un piedalīties informatīvajās darbnīcās.

Festivālu rīko Latvijas Universitāte sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti un Digital Freedom Festival.


Dalība ICEBREAKERS’19 ir bezmaksas iepriekš piesakoties https://ej.uz/icebreakers19tickets .

ICEBREAKERS’19 noslēgumā norisināsies “Biznesa ideju konkurss”, kurā 10 biznesa idejas cīnīsies par 10 000 EUR grantu. Dalībai Biznesa ideju konkursā studenti var pieteikties līdz 30.septembrim, izlasot noteikumus un aizpildot anketu šeit: http://bit.ly/10grantslv.

Informācija par festivāla programmu pieejama: https://www.icebreakers.lv

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU