DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
20. augustā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Izglītība

Aicina pieteikt pretendentus balvām “Zelta pildspalva” un “Zelta stipendija”

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina skolas pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvai „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”. 

Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība piešķir „Zelta pildspalvas”, kā arī vienreizējas naudas balvas.

Savukārt Rīgas pašvaldības balvu „Zelta stipendiju” 1200 eiro apmērā piešķir izcilākajiem galvaspilsētas izglītības iestāžu absolventiem, par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, sabiedriskajā darbā un konkursos, tādējādi rosinot viņus intensīvam studiju darbam.

Nolikums un saistītie dokumenti pieejami tīmekļa vietnē www.izglitiba.riga.lv.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2019. gada 2. septembrim  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, Kr. Valdemāra ielā 5, 368. kabinetā.

Papildinformācija: Zane Doniņa - RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste, tālr. 67181395; mob. 29223971.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU