DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
16. augustā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide
2
2

LOSP kategoriski norobežojas no Delnas mēģinājuma uzsākt publisku ķengāšanos

Publicēts pirms 2 gadiem. Izvērtē satura aktualitāti! >>

“Delna” publiskoto paziņojumu uzskatām par nelietderīgu un, acīmredzot politiski angažētu pasūtījumu, lai nomelnotu lauksaimniecības nozari un lauku ļaudis. Lauksaimniekiem šobrīd svarīgi ir novākt ražu, savukārt Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padomei (LOSP) un citām lauksaimnieku NVO rūpēties par lauksaimnieku nākotni un intensīvi strādāt pie jaunās kopējās lauksaimniecības politikas (KLP) un citiem nozarei svarīgiem jautājumiem. Te arī ir tā atšķirība starp tukšiem runātājiem un darītājiem!

LOSP atklātā valdes sēde noritēja ļoti konstruktīvā gaisotnē, viedokli varēja paust visi klātesošie un to arī darīja ļoti daudzu organizāciju pārstāvji, ne tikai valdes locekļi. Sanāksme tika vadīta ļoti profesionāli un reizē demokrātiski, netika ignorēts neviens sanāksmes dalībnieks. Bija pieaicināti un ieradušies arī citu NVO pārstāvji, kā arī piedalījās un uzdeva jautājumus žurnālisti. 

Ar nožēlu jāsaka, ka vienīgi Delnas pārstāve izcēlās ar trafaretām runām un populistiskiem uzsaukumiem, kas diemžēl izskatījās pēc tā, ka minētā organizācija nav sapratusi kā darbojas mūsu ļoti plaši pārstāvētā organizāciju sistēma un vēl, jo vairāk lauksaimniecības nozare kopumā. Diemžēl tādi izteikumi arī izsauca ļoti asu klātesošo reakciju, taču lauku ļaudis ir skarbi un  runā tiešu valodu bez diplomātiskiem mājieniem!

Novēlam visiem pievērsties vairāk darbam, bet mazāk runām, lai vairotu Latvijas tautsaimniecības un īpaši jau lauksaimniecības attīstību, lauku vides sakoptību un apdzīvotību! Latvieši ir arāju tauta, nevis tukši runātāji.

Labs saturs
2
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
SAPRATU