DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. jūlijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Konkursā meklēs Viļa Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktoru

Ceturtdien, 25. jūlijā, Kuldīgas novada Domes deputāti apstiprināja konkursa nolikumu vakantajam V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amatam.

Konkurss tiks izsludināts, jo līdzšinējā direktore Jana Jansone lūgusi pašvaldību izbeigt darba tiesiskās attiecības ar viņu. Viņas pēdējā darba diena V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolā būs 31. jūlijs. Līdz jaunā direktora iecelšanai skolas direktora pienākumus pildīs direktores vietniece Evija Heniņa.

V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora amata pretendentiem jāatbilst Izglītības likumā, Bērnu tiesību aizsardzības likumā un Ministru kabineta noteikumos izvirzītajām prasībām par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un profesionālās pilnveides kārtību. Tāpat pretendentiem jāpārvalda valsts valoda atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un jāprot vismaz viena ES oficiālā valoda profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā. Pretendentiem nepieciešama vismaz piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības jomā, par priekšrocību tiks uzskatīta vismaz piecu gadu pedagoģiskā darba pieredze izglītības vadībā.

Pretendentiem būs jāiesniedz motivēta pieteikuma vēstule, īss dzīves un darba gaitu pārstāsts (CV), kā arī izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas. Vēlams pievienot arī rekomendācijas un ieteikuma vēstules.

Sludinājumu par V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktora vakanci pašvaldība publicēs mājaslapā www.kuldiga.lv , informatīvajā izdevumā “Kuldīgas Novada Vēstis” un laikrakstā “Kurzemnieks”. Pretendentu pieteikumus pieņems no 2019. gada 26. jūlija līdz 19. augustam (ieskaitot).

Konkursa komisijā darbosies Domes vadība un deputāti, kā arī pašvaldības izpildvaras pārstāvji. Konkursa komisija izvēlēsies izvirzītajām prasībām atbilstošāko pretendentu un sagatavos priekšlikumu Kuldīgas novada Domei. Domes lēmumu par izvirzītā pretendenta pieņemšanu darbā saskaņos ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU