DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
25. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Aizvadīta sporta nakts 2019

Piektdien, 21. jūnijā, no plkst. 20.00 līdz pat 04.00 Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes stadionā pulcējās sportisti un sporta entuziasti no visas Latgales, lai spēkotos vienās no lielākajām nakts sacensībām Latvijā.

Dalībniekiem ar iepriekšēju pieteikšanos bija iespēja sacensties četros sporta veidos – strītbolā, mini-futbolā, mini-florbolā un volejbolā (šogad pirmo reizi). Tāpat arī visiem interesentiem bija iespēja piedalīties individuālajos konkursos, lai cīnītos par balvām no pasākuma atbalstītājiem SIA “Jaguar FIT”, SIA “Poligrāfserviss” un Rēzeknes pilsētas domes.

Individuālo konkursu uzvarētāji:

Sitienu precizitātes konkurss – Aleksandrs Sarkans 9 punkti;

Jaguar Spēka stacija (stieņa spiešana guļus) – Anžejs Ribakovs (95x), otrā vieta – Anatolijs Pikša (80x);

Jaguar Spēka stacija sieviešu konkurence– Irena Fedotova (71x);

Poligrāfserviss žonglēšana – 1.vieta Deniss Berjoza, 2.vieta Antons Petrovs;

Armrestlings – 1.vieta Artūrs Jegorovs, 2.vieta Jānis Pavlovičs.

Volejbols (7 komandu konkurencē):

Vērtīgākais spēlētājs – Linda Bumbiša (komanda 2+2);

1.vieta “2+2” (Sandis Turlajs, Vlads Smirnovs, Linda Bumbiša, Katrīna Rudzīte);

2.vieta “Dzierkales un puiši” (Jānis Gabranovs, Sandris Belindževs, Kristīne, Terēze, Karolīna Dzierkales);

3.vieta LENC-4 (Sergejs Gorins, Dainis Gorins, Viktorija Žukova, Amanda Lucijanova).

Florbols (10 komandu konkurencē):

Vērtķigākais spēlētājs – Mihails Ivenkovs (komanda Super Kaunata);

1.vieta “Super Kaunata” (Ralfs Karpovs, Renārs Duļkēvičš, Mihails Ivenkovs, Laura Lucijanova);

2.vieta “Old School” (Igors Kalnačs, Maksims Terehovs, Valērijs Selezņovs, Aleksandrs Grehovs);

3.vieta “Devjatočkas” (Linda Zunda, Andrejs Kozlovs, Ēriks Tārauds, Ervīns Tārauds).

Strītbols (8 komandu konkurencē):

Vērtīgākais spēlētājs – Kārlis Pozņakovs (komanda Fresh Terase);

1.vieta “Fresh Terase” (Kārlis Pozņakovs, Valdis Seņkāns, Toms Upe, Jānis Masaļskis);

2.vieta “Freshman” (Gatis Dembovskis, Kārlis Dundurs, Reinis Strankaļs, Mārtiņš Silickis);

3.vieta “V.S.O.P.” (Viktors Ivanovs, Igors Izvenkovs, Raimonds Kauliņš, Uldis Zujevs).

Futbols (10 komandu konkurencē)

Vērtīgākais spēlētājs – Žanuels Skopenko (FA/BJSS 2003);

1.vieta “FA/BJSS 2003” (Renats Valters, Deniss Berjoza, Maksims Markušins, Māris Jermaks, Antons Petrovs, Romāns Sviklis, Daniils Skopenko, Žanuels Skopenko, Youngdoo Jwa, Andrejs Kravčenkovs);

2.vieta “ŠELLAT” (Vitālijs Aguls, Antons Petrovs, Arnis Aleksandrovičš, Valērijs Selezņovs, Edgars Vjalkins, Uģis Kļaviņš, Vladislavs Andrušenko, Aleksejs Baranovs, Einārs Landsbergs, Vjačeslavs Mačuļskis, Edgars Kleins, Iļja Kirilovs);

3.vieta “SASKAŅA” (Aigars Solims, Jurijs Halimons, Ņikita Dobratuļins, Maksims Siņicins, Igors Tverdevskis, Oļegs Gurevičs, Andris Ignatjevs).

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU