DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
21. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Pašvaldības

Liepāju darba vizītē apmeklē iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens

Lai iepazītos ar Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbu Liepājā, tiktos ar Liepājas domes vadību, kā arī apspriestu aktualitātes un kopīgo situāciju iekšlietu sektorā, šodien, 21. jūnijā, darba vizītē Liepājā bija ieradies iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens ar “KPV LV” Saeimas frakcijas priekšsēdētāja vietnieku, Valsts pārvaldes un pašvaldību komisijas, kā arī Mājokļu jautājumu apakškomisijas sekretāru Ēriku Pucenu.

Tikšanās laikā ar Liepājas domes priekšsēdētāju Jāni Vilnīti un domes priekšsēdētāja vietnieku kultūras un sporta jautājumos Ati Deksni tika pārrunāta pilsētas videonovērošanas sistēmas darbība un izvērtētas iespējas uzlabot tās efektivitāti, veidojot ciešāku sadarbību ar Pašvaldības policijas darbiniekiem.

Sarunas laikā tika apspriests, cik būtiska ikvienā pilsētā un valstī kopumā ir droša pilsētvide, kā arī dažādu profesionālo risinājumu meklēšana, kas garantē ikvienam iedzīvotājam mierīgu dzīvi. Tāpat ministrs ar domes vadību kopīgi vienojās, ka ilgtermiņa ieguldījumi cilvēkresursos un materiāltehniskās bāzes nodrošināšanā ir nozīmīgi. Runājot par resursu izlietojumu, tika skarts jautājums par pašvaldības iesaisti Iekšlietu ministrijas pārvaldībā esošo īpašumu infrastruktūras uzlabošanā.

Iekšlietu ministrs šodien reģionālās vizītes ietvaros apmeklēs arī Kuldīgu. 

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU