DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
12. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 2 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Vide

Pūce Daugavpils domes priekšsēdētājam Elksniņam pieprasa skaidrojumu par iespējamiem pārkāpumiem SIA “Daugavpils ūdens”

Rīga, 2019.gada 12.jūnijā – Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājam Andrejam Elksniņam līdz 26.jūnijam pieprasījis sniegt skaidrojumu par SIA “Daugavpils ūdens” darbībā konstatētajiem iespējamiem normatīvo aktu pārkāpumiem un to sekām, kā arī par pašvaldības rīcību pārkāpumu novēršanā.

Saskaņā ar publiski izskanējušo informāciju saistībā ar SIA “Daugavpils ūdens” iespējamām pretlikumīgām darbībām un Daugavpils domes priekšsēdētāja A. Elksniņa preses konferenci, kur tika paustas aizdomas par nelikumībām SIA “Daugavpils ūdens” darbībā – (nesankcionētu atkritumu apglabāšanas vietu ierīkošanu, vides piesārņojumu un “melnās kases” ieviešanu) tiek pieprasīts skaidrojums par revīzijā konstatēto un pašvaldības rīcību pārkāpumu novēršanā.

Tāpat ņemot vērā, ka SIA “Daugavpils ūdens” īsteno Kohēzijas fonda finansētu projektu –“Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Judovkas rajonā, Daugavpilī”, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija vēlas pārliecināties par SIA “Daugavpils ūdens” darbības likumību un spēju apgūt piešķirto Kohēzijas fonda finansējumu, kliedējot bažas par iespējamu piešķirtā finansējuma prettiesisku izlietojumu.

Tādēļ ministrs Pūce, pamatojoties uz likuma “Par pašvaldībām” 5.panta pirmo daļu, lūdz Daugavpils domes priekšsēdētājam A. Elksniņam līdz 2019.gada 26.jūnijam sniegt izsmeļošu paskaidrojumu par Daugavpils pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Daugavpils ūdens” darbībā iespējamiem konstatētajiem normatīvo aktu pārkāpumiem un to sekām, kā arī pašvaldības rīcību pārkāpumu novēršanā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU