DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
06. jūnijā, 2019
Lasīšanai: 1 minūte
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Valsts pārvalde

Ministru prezidentu zinātnes un inovāciju jautājumos konsultēs Andris Anspoks

Latvijas Universitātes Cietvielu fizikas institūta direktora vietnieks inovācijas jautājumos, Dr. phys. Andris Anspoks ir apstiprināts par Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa padomnieku zinātnes un inovācijas jautājumos. A. Anspoks ir K. Kariņa ārštata padomnieks un amata pienākumus pilda sabiedriskā kārtā, bez atalgojuma.

“Ierobežoto resursu apstākļos tie ir jākoncentrē tur, kur spēj un grib veidot izcilu zinātni, izcilu izglītību un inovācijas ar augstu pievienoto vērtību. Zinātnei un izglītībai ir jāinternacionalizējas. Latvijā ir izcila zinātne un augsto tehnoloģiju uzņēmumi – šī ziņa ir jāaiznes līdz mūsu jauniešiem un sabiedrībai kopumā,” pauda A. Anspoks.

Dr. phys. Andris Anspoks ir daudzu zinātnisku publikāciju autors un iepriekš sekmīgi darbojies uzņēmējdarbībā. Šobrīd A. Anspoks ir pilnībā pievērsies zinātniskai darbībai un inovāciju attīstībai.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU