DIENASKĀRTĪBĀ
>
Par aktuālo valstī un iestādēs (preses relīzes)
TĒMAS
31. maijā, 2019
Lasīšanai: 3 minūtes
RUBRIKA: Relīze
TĒMA: Lauku attīstība

Nākamā nedēļa Zemkopības ministrijā

No 2. līdz 4. jūnijam zemkopības ministrs Kaspars Gerhards darba vizītē Bukarestē (Rumānijā) piedalīsies neformālajā ES Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomē, kurā Rumānijas prezidentūra rosinājusi diskusijas par mērķiem un problēmām, kas būtu jārisina kontekstā ar pētniecību lauksaimniecības un bioekonomikas jomā

Otrdien, 4.jūnijā, Zemkopības ministrijas (ZM) speciālisti Skrīveros pulksten 11.00 piedalīsies gadskārtējā Lauku izmēģinājumu skatē – konkursā.

Lauku izmēģinājumu un laboratoriju eksperimentu skates – konkursi šogad notiks laikā no 30. maija līdz 6. septembrim. Detalizētāka informācija - ZM tīmekļvietnē    

Otrdien, 4.jūnijā, ZM pārstāvji piedalīsies publiskā diskusijā "Eiropas Savienības klimatneitralitāte – kas tas ir, kāpēc tā vajadzīga un kā to sasniegt?"

Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, pulksten 14.00. 

Trešdien, 5.jūnijā notiks Meža konsultatīvās padomes sēde, kurā piedalīsies zemkopības ministrs Kaspars Gerhards. Sēdē izskatīs vairākus nozares aktuālos jautājumus, par Meža un saistīto nozaru attīstības pamatnostādņu 2015.–2020. gadam īstenošanu, apspriedīs meža nozares stratēģiju, uzklausīs priekšlikumus meža apsaimniekošanu regulējošo normatīvo aktu efektivitātes uzlabošanai.

Pasākums notiks Zemkopības ministrijas 23.stāva zālē, pulksten 11.00.

Ceturtdien, 6.jūnijā, zemkopības ministrs Kaspars Gerhards piedalīsies Latvijas Lauksaimniecības zinātnisko iestāžu direktoru padomes kopsapulcē, kurā informēs par Latvijas lauksaimniecības politiku un ražošanas attīstību tuvākajos gados saistībā ar lauksaimniecības zinātni.

Pasākums notiks Latvijas lauksaimniecības universitātē, Jelgavā, pulksten 11.30.

No ceturtdienas līdz piektdienai, no 6.jūnija līdz 7.jūnijam ZM eksperti piedalīsies Zivju fonda Padomes izbraukuma sēdē, kurā izskatīs dažādus nozares aktuālos jautājumus.

Pasākums notiks 6.jūnijā Burtniekos, Jaunatnes ielā 15,  un 7.jūnijā Limbažos, Burtnieku ielā 2.

No ceturtdienas līdz piektdienai, no 6.jūnija līdz 7.jūnijam, ZM speciālisti piedalīsies Latvijas Lauku kopienu parlamenta rīkotā pasākumā "Jaunās lauku paradigmas". Pasākuma mērķis ir veidot diskusiju par mūsdienīgiem, dinamiskiem un konkurētspējīgiem laukiem, par attālināto un mobilo nodarbinātību, jaunām zemes apsaimniekošanas metodēm, informācijas telpas pārmaiņām  un citām iniciatīvām, kas uzsāktas gan Latvijā, gan Eiropā.  

Pasākums notiks Jelgavas novada Zaļeniekos, sākums pulksten 10.00.

Piektdien, 7.jūnijā, ZM pārstāvji piedalīsies Latvijas lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas pilnsapulcē.

Pasākums notiks Latvijas Lauksaimniecības universitātes Aulā, pulksten 13.00.

Piektdien, 7.jūnijā ZM eksperti piedalīsies Valsts SIA "Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi" organizētā seminārā "Valsts un valsts nozīmes meliorācijas sistēmu ekspluatēšana un uzturēšana".

Pasākums notiks Ilūkstes novadā.

Labs saturs
Pievienot komentāru
LATVIJAS REPUBLIKAS TIESĪBU AKTI
LATVIJAS REPUBLIKAS OFICIĀLAIS IZDEVUMS
ŽURNĀLS TIESISKAI DOMAI UN PRAKSEI
LIETOTĀJU IEVĒRĪBAI
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot LV portālu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk
PIEKRĪTU